Sony ve PlayStation ekiplerinin E3 2018 sunumunda The Last of Us Part II ardından Ghost of Tsushima gösterildi. Geçtiğimiz sene duyurulan Ghost of Tsushima, duyurusundan daha 1 sene geçmeden karşımıza oynanış videosu ile birlikte çıktı. Ardından da oyunun E3 2018 görselleri yayımlandı. Eğer dilerseniz sizler de haberimizin devamından oyunun ilk oynanış videosuna ve E3 2018 görsellerine göz atabilirsiniz.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima ile bol çamur, kan ve demir göreceğiz

1274 senesindeki Japonya’da geçen bu video oyunu, karşımıza iki karakter ile çıkıyor. Bu karakterlerden bir tanesi, bizim kontrol edebileceğimiz Jin. Diğeri ise videoda yanımızda durmuş olan Masako. Videoda oyunun senaryosu veya karakterleri adına çok fazla şey göremiyoruz ama Jin, kendi topraklarını Mongol Empire’dan kurtarmaya çalışıyor, en azından bunu anlayabiliyoruz. Zaten oyunun genel olarak hikayesi de bu noktadan ilerliyor.

Tabii bir de dediğimiz gibi, bu video oyunu için yayımlanmış olan yeni E3 2018 görselleri bulunuyor. Bu görseller, yapılan açıklamalara göre direkt olarak oyunun PlayStation 4 Pro sürümünden geliyor. Oyunun bu sürümünden gelen tam 9 adet görsel bulunuyor elimizde ve eğer dilerseniz tüm bu görsellere, hemen yukarıdaki görselimizden veya hemen aşağıdaki galerimizden sizler de göz atabilirsiniz. Oyun, yayımlanmış olan bu görsellerde gerçekten çok güzel görünüyor. Etkilenmemek elde değil.

Peki, sizler yayımlanmış olan bu görseller ve video hakkında neler düşünüyorsunuz? Açıkçası bizler bu oyunun oynanış anlarının en büyük fanı değiliz. Belki sizler farklı düşünüyorsunzudur, kim bilir?

Etiketler: