E3 2018 sırasında görmeye hazırlandığımız Ghost of Tsushima, sürpriz bir şekilde erkenden karşımıza çıktı. Oyun hakkında yeni bilgiler veya videolar karşımıza çıkmadı tabii ki. Konsept tasarımlar karşımıza çıktı. Eğer dilerseniz oyun için yayımlanan iki yeni konsept tasarımı, hemen aşağıdan ve yazımızın en altından görebilirsiniz.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima harika görünüyor

Yayımlanmış olan konsept tasarımların ilkinde karanlık bir hava ile karşılaşıyoruz. Bu tasarımın adı, “Cove” olarak geçiyor. Diğer görselin ise adını ne yazık ki göremiyoruz ama iki görselin de kusursuz bir şekilde tasarlandığını rahat bir şekilde söyleyebiliriz sizlere. Eğer dilerseniz sizler de yorumlarda bu tasarımlar hakkındaki düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Sony Interactive Entertainment Europe tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan ve Sucker Punch tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera oyunu olan Ghost of Tsushima, E3 2018 sırasında garanti olarak karşımıza çıkacak ve muhtemelen oyun için bir çıkış tarihi aralığı alacağız.

Ghost of Tsushima

Çelik ve kılıç ustalığı; 1274’ün Japonya’sında geçen, Moğol ordusunun Tsushima Adasını ele geçirdiği bu büyük görevde hayatta kalabilmek için bunların ikisinde de ustalaşman gerekiyor. Kağan ve acımasız imparatorluğuna karşı adanın tek ümidi olan, bitap düşmüş bir samuray Jin’in rolünde oynayarak zırhını kuşan, katananı bile ve uzun yayını omzuna tak.

Cesur bir kişi bambu ormanlarının, gösterişli kalelerin ve çekici manzaraların arasında ilerleyerek karşı konulamaz ihtimallerle mücadele etmeli. Klasik samuray hikayelerinden esinlenen ihanet ve fedakarlık dolu, kanlı bir hikayedeki, “Hayalet” olarak efsaneni yayabilir misin?

Etiketler: