PlayStation ekibinin E3 2018 sunumu için bizler heyecanla beklemeye devam ederken ekip, resmi YouTube kanalları üzerinden bu sunumu tanıtan bir video yayımlandı. Yayımlanmış olan bu videoda bir de ekibin sunum sırasında göstereceği video oyunlarından parçalar gösterildi. Mesela The Last of Us Part II ve Death Stranding gibi oyunları gördük ve daha da heyecanlandık bu sunum için.

PlayStation

PlayStation sunumu şimdiden bizleri heyecanlandırıyor

Bahsetmiş olduğumuz videoyu eğer dilerseniz sizler de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Zaten video oldukça kısa, 43 saniye uzunluğunda. Bu yüzden çok vaktinizi alacağını sanmıyorum bu videonun. Son olarak belirtelim, videoda tam olarak Death Stranding, The Last of Us Part II, Marvel’s Spider-Man ve Ghost of Tsushima oyunlarını gördük. Ayrıca sunum sırasında da bu dört video oyunu, sunumun odak noktasında olacak. Bu yüzden zaten bu 4 video oyununun yayımlanmış olan videoda bolca gösterildiğini düşünüyoruz.

Videoya geçmeden de söyleyelim, PlayStation ekibinin E3 2018 sunumu 12 Haziran 2018 tarihinde, saat 04:00’da gerçekleşecek. Evet, bizlere göre ne yazık ki biraz ters bir saat ama Sony ekibi sunumunu sürekli olarak bu saatte gerçekleştiriyor, her yıl tabii ki. Bu yüzden bizler de yavaş yavaş alışmaya başladık. Ne yapalım? Başka çaremiz mi var?

Etiketler:

,