Fortnite: Battle Royale ücretsiz bir video oyunu. Yine de oyunun içerisinde mikro ödemeler bulunuyor. Hatta öyle ki Epic Games ekibi günde milyon dolarlar kazanıyor bu mikro ödemelerden. Belli ki ortada çok satış var. Peki, bu satışları gerçekleştiren oyunculardan hiçbiri, iade istemiyor mu? Muhtemelen istiyor. Epic Games ekibi de buna cevap olabilmek için oyuna otomatik iade sistemi getiriyor. Dilerseniz bu sistemin detaylarına haberimizin devamından göz atabilirsiniz.

Fortnite

Fortnite içerisindeki her şeyi iade edemiyorsunuz

Yapılan açıklamalara göre sadece son 30 günde yaptığınız bazı satın alımları geri iade edebiliyorsunuz Self-Service Cosmetic Returns ile. Bahsettiğimiz bu sistemi kullanarak sadece Back Bling, Emote, Glider, Harvesting Tool ve Outfit ögelerini geri iade edebiliyorsunuz. Battle Pass, Battle Pass Tier, Event and Weekly Item (Save the World), Founder’s Pack, Founder’s Pack Upgrade,, Loot Llama (Save the World) ve Starter Pack ögeleri kesinlikle iade edilemiyor.

Bahsetmiş olduğumuz bu Self-Service Cosmetic Returns isimli özellik aslında sessiz sedasız bir şekilde V3.6 güncellemesi ile oyuna eklenmişti ama Epic Games ekibi, özelliği oyundan hemen kaldırdı. Belli ki ortada bazı problemler vardı. Şimdi ise bu sistemin ne zaman oyuna geri ekleneceği bilinmiyor. Fakat Fortnite: Battle Royale oyununun dördüncü sezonu ile bu özellik oyuna geri eklenebilir. Sezon 4 ise muhtemelen 1 Mayıs 2018 tarihinde veya bu tarihten birkaç gün sonra başlayacaktır.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster