Fortnite oyununa Harley Quinn eklendi

Fortnite oyununda iki farklı Harley Quinn karakterine sahip olabileceksiniz.

Birkaç gündür Harley Quinn karakterinin Fortnite oyununa geleceğini tartışıyorduk. İşte bugün, o tartışmalar ve söylentiler gerçek oldu; Epic Games, bahsi geçen video oyununun Battle Royale moduna Harley Quinn karakterinin iki farklı şekli eklendi. Bu etkinlik hakkında Epic Games tarafından yapılan açıklamalara ise haberimizin devamında yer vermeyi tercih ettik efendim.

Fortnite

Fortnite, Harley Quinn ile renkleniyor

Epic Games tarafından yapılan açıklamalara göre Gotham Şehri bölgesini birbirine katan, Kaos Kraliçesi de diyebileceğimiz Harley Quinn, 7 Şubat 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 03.00’da bahsi geçen video oyununun Battle Royale moduna eklenecek. Bu karakter, oyunun mağazası üzerinden satın alınabilecek ama bunun haricinde, oyuncuların karşısına bir meydan okuma görevi de çıkacak.

Harley Quinn Paketi; içerdiği Harley Quinn kıyafeti, Harley’nin Sopası ve Can Alıcı Balyoz kazmasıyla içerik mağazasında yer alıyor. Muzırlık peşindeyseniz o zaman bu pakete takılabilirsiniz. Bahsi geçen karakterin beraberinde getirdiği yeni görevleri tamamladığınızda Minik Canavar <3 Harley’yi Daima Fantastiş Harley’ye dönüştürebileceksiniz. Bu sayede farklı bir görünüm elde edebileceksiniz.

Daima Fantastiş Harley’yi açmak için üç görevi tamamlamalısınız. Bu görevler de Tekli, Çiftli veya Ekipli’de önce ilk 30’a, sonra ilk 20’ye ve son olarak ilk 10’a gir; zayıf noktalara vur ve kazmayla hasar ver şeklinde açıklandı. Haberimizi sonlandırmadan önce söylemek istiyoruz ki bu karakter, 17 Şubat 2020 tarihine kadar satışta kalacak. Bu tarihten sonra karakteri elde etmek mümkün olmayacak. Peki, bu karakter hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir