Geçtiğimiz günlerde Fortnite: Battle Royale üzerindeki Infinity Gauntlet etkinliği sonra erdi. Tabii bu etkinliğin bitmesi ile oyun için yeni bir etkinlik daha duyuruldu. Epic Games cephesinden gelen açıklamalara göre yeni Solo Showdown isimli modda, en iyi oyuncular 50,000 V-Bucks kazanabilecek. Peki, bu mod nasıl işleyecek?

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale içerisinde V-Bucks kazanma vakti geldi

Solo Showdown aslında Solo moddan farksız olacak ama Solo Showdown ile oyuna girdiğiniz zaman daha rekabetçi oyuncular ile karşılaşacaksınız. Çünkü Solo Showdown modunda ilk 100’e girebilen oyunculara ücretsiz V-Bucks verilecek. Mesela en iyi oyuncuya 50 bin V-Bucks verilecek. En iyi ikinci, üçüncü ve dördüncü oyunculara ise 25 bin V-Bucks verilecek. beşinci ile ellinci sıralamalarda veya arasında iseniz de 13 bin 500 V-Bucks kazanabileceksiniz. Son olarak, elli birinci ile yüzüncü sıralamalar arasındaysanız da 7 bin 500 V-Bucks kazanacaksınız. Ayrıca Solo Showdown modunu 50 kez oynayan oyunculara da özel bir spray verilecek.

Peki, skor sistemi nasıl işleyecek? Hemen bu sorunun da cevabını verelim. Epic Games ekibinden gelen açıklamaya göre her Battle Royale oyununda 1. olan oyuncu 100 puan, 2. olan oyuncu 94 gibi puanlar kazanacak. Oyuna girseniz bile puan kazanabileceksiniz çünkü ilk olan siz olsanız bile, 25 puanın sahibi olacaksınız. Bu puanlar da oyuncuların sıralamalarını belirleyecek. Sıralamalar da alacağınız ödülleri belirleyecek. Eğer dilerseniz, sıralamaları Epic Games ekibinin resmi internet sitesi üzerinden takip edebileceksiniz efendim.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster