Epic Games ekibi, Fortnite yapıtının resmi Twitter hesabı üzerinden dev gibi bir duyuru yaptı. Bu duyuruya göre yarından itibaren Fortnite: Battle Royale içerisinde benzersiz bir etkinlik başlayacak. Bu etkinlik, Avengers: Infinity War temalı olacak. Bahsettiğimiz etkinlik dahilinde oyuncular, Avengers: Infinity War filminde bulunan bir kahraman olan Thanos olabilecekler, Infinity Gauntlet ögesini kullanabilecekler.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale belli ki para basıyor

Yapılan açıklamalara göre Fortnite: Battle Royale içerisinde yarın Infinity Gauntlet Limited Time Mashup isimli bir oyun modu açılacak. Infinity Gauntlet Limited Time Mashup modu aslında klasik Battle Royale deneyimi sunacak oyunculara. Haritada yine 100 oyuncu, hayatta kalan tek insan olabilmek için uğraşacak. Bu modun tek farkı, haritanın bir yerinde Infinity Gauntlet ögesinin saklanacak olması. Infinity Gauntlet ögesini bulan ilk oyuncu, Thanos karakterine dönüşecek ve oyun o şekilde devam edecek. Peki, Thanos olan oyuncuya tam olarak ne olacak?

Bu sorunun cevabını bilmiyoruz ama açıklamalara bakacak olursak, Infinity Gauntlet ögesini giyip, Thanos olmayı başaran tek oyuncu, ekstra güçlere sahip olacak. Bu güçler muhtemelen fazladan can veya fazladan hasar olacaktır. Uçma veya görünmezlik gibi fantastik güçlerin oyunculara verileceğini pek düşünmüyoruz. Yine de bu konudaki en net cevabı yarın, bahsettiğimiz Infinity Gauntlet Limited Time Mashup modu başladığı zaman alacağız.

Peki, sizler bu oyun modu için heyecanlı mısınız? Epic Games ekibi şimdi Marvel ile bile ortaklaşa iş yapabiliyor. Belli ki kendileri ciddi anlamda para basıyor. Bakalım gelecekte daha bu oyunda neler göreceğiz? Merakla o günleri bekliyor olacağız.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster