E3 2018 sırasında Ubisoft tarafından gösterilmiş olan For Honor: Marching Fire güncellemesi, bugün Ubisoft Blog üzerinden yayımlanan bir içerik ile birlikte detaylandırıldı. Güncellemenin detaylarından tek tek haberimizin devamında bahsedeceğiz ama özetle söylemek gerekir ki, yapılan açıklamalara göre karakter özelleştirme sistemi, For Honor: Marching Fire ile ciddi anlamda derinleşiyor. Oyuna yeni oyun modları, kahramanlar ve çok daha fazlası da geliyor.

For Honor: Marching Fire

For Honor: Marching Fire, oyuncuları tekrar oyuna çekebilir

Ubisoft ekibi öncelikle oyuna güncelleme ile gelecek olan yeni taraftan bahsetti. Bu tarafın adı Wu Lin olacak ve Wu Lin içerisinde 4 farklı kahraman bulunacak. Bahsetmiş olduğumuz bu karakterler, Marching Fire ögesini satın alan herkese hemen sunulacak. Diğer oyuncular ise Steel ile bu karakterleri satın alabilecek. Peki, bu karakterler ne olacak?

Ubisoft, oyuna eklenecek 4 karakterin adını da açıkladı. Açıklamalara göre karakterlerin isimleri The Tiandi – Shidou and Ying, The Jiang Jun – Guan Yu, The Nuxia – Kaili ve The Shaolin – Wei Chang olacak. Bu karakterler haricinde oyuna yeni bir oyun modu da eklenecek. Bu oyun modunun adı ise Breach olacak. Asimetrik tarzdaki Breach, PvP şeklinde 8 oyuncu ile oynanabilecek. Strateji temelli olacak olan Breach, minyonlara da ev sahipliği yapacak.

Tabii bu güncelleme ile oyunun grafikleri de yenilenecek. Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bu güncelleme ile oyundaki her kaplama yeniden yapılmış olarak oyunculara sunulacak. Karakterler, gökyüzü ve çok daha fazlası da artık oyuncuların gözüne daha canlı görünecek. Bununla birlikte oyunun kullanıcı arayüzü de değiştirilecek ve daha kullanışlı bir hale getirilecek.

En büyük değişiklikler ise yine karakterler üzerinde yapılacak. Çünkü oyundaki tüm karakterler artık oldukça detaylandırılabilir ve özelleştirilebilir olacak. Öncelikle oyundaki her karaktere diyalog seçenekleri eklenecek. Ayrıca oyundaki karakterleri artık daha detaylı bir şekilde özelleştirebileceğiz.

Etiketler: