Eğer önümüzdeki günler için kendinize oynayacak video oyunu bulamıyorsanız, çok şanslısınız demektir. Çünkü birkaç saat önce yayımlamış olduğumuz bir haberde, Arma 3 oyununun Steam üzerinde bu hafta sonu ücretsiz olduğunu belirtmiştik. Şimdi bir de karşımıza For Honor ve Day of Infamy çıktı. Evet, yapılan açıklamalara göre bu iki video oyunu da, önümüzdeki günler boyunca ücretsiz oynanabilecek. Tabii For Honor için bu etkinlik Uplay üzerinden düzenlenecek. Day of Infamy için ise Steam üzerinden.

For Honor

For Honor

Öncelikle For Honor oyunundan bahsedelim. Ubisoft tarafından yapılan duyuruya göre bahsettiğimiz oyun 3 Mayıs 2018 ile 6 Mayıs 2018 tarihlerinde hem konsollarda, hem de PC üzerinde ücretsiz olarak oynanabilecek. Bahsettiğimiz bu ücretsiz oynama etkinliği boyunca, oyuncular tüm içeriklere sınırsız bir şekilde ulaşabilecek. Ayrıca, eğer bu etkinlik sonunda oyunu beğenirseniz ve satın alırsanız, ilerlemeleriniz de kaydedilmiş olacak. Bu konuda, 15 Mayıs 2018 tarihine kadar oyunun %75 indirimde olduğunu da hatırlatalım.

Day of Infamy

Sıra geldi Day of Infamy oyununa. Bu oyunun da geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre, Day of Infamy ücretisz hafta sonu etkinliğine sahip olacak. Yani oyuncular bu oyunu 30 Nisan 2018 tarihine kadar tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. Tabii bu sırada oyunda bir de indirim olacak. Oyuncular eğer isterlerse ücretsiz hafta sonu etkinliği boyunca bu oyunu sadece 6 Dolar ödeyerek satın alabilecekler. Daha ne olsun efendim?

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster