Ubisoft ekibinin en yeni video oyunu serilerinden bir tanesi olan For Honor, anlaşılan o ki ikinci oyununa kavuşmadan önce birkaç sene daha desteklenmeye devam edecek. Nereden mi biliyoruz? Çünkü oyunun geliştirici ekibi, geçtiğimiz gün bir canlı yayın düzenledi ve bu canlı yayın sırasında, oyuna gelecek olan yeni içeriklerden bahsedildi. Dilerseniz yazımızın devamından, For Honor hakkındaki yeni gelişmelere sizler de göz atabilirsiniz.

For Honor

Öncelikle canlı yayın sırasında bolca, birçok kahramanın ve haritanın yeniden tasarlanması hakkında konuşuldu. Ayrıca ekip, oyuna gelecek yeni haritalardan da bahsetti. Hatta o haritaların birinden, bizler de yazımızın sonunda bahsedeceğiz. Yalnız bu yenilikler henüz bitmeye yakın olmadığı için oyunculara gösterilmedi. Muhtemelen E3 2018 sırasında da gösterilmeyecek.

Tüm bunların haricinde, oyunun geliştirici ekibi, For Honor için gelecek olan yeni kahramanlardan da söz etti. Yine bu kahramanlar hakkında detay verilmedi ama yakında bazı kahramanların gösterileceği söylendi. İşte, muhtemelen yeni birkaç kahraman E3 2018 sırasında gösterilecektir. Canlı yayınının sonlarına doğru ekip, daha da heyecanlandırıcı bilgiler verdi. Ekibin dediğine göre, oyuna tonlarca yeni içerik gelecek ve bunlar oldukça heyecanlandırıcı şeyler. Hatta bu içerikler o kadar önemli ki, E3 2018 sırasında gösterilecek. Yani, anlaşılan o ki, For Honor en azından 2018 ve 2019 senelerinde de desteklenecek.

For Honor için altıncı sezon da geliyor

Oyunun geliştirici ekibin açıklamalarına göre altıncı sezon ile birlikte oyuna bir harita eklenecek. Beachhead isimli bu harita, Tribute hariç tüm oyun modlarında oynanabilir olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Yeni haritanın yanında, yeni kahramanların da geleceğini düşünebilirsiniz ama böyle düşünüyorsanız, yanılacaksınız. Çünkü oyunun geliştirici ekibine göre altıncı sezon ile oyuna yeni kahramanlar eklenmeyecek. Onun yerine, Orochi ve Peacekeeper kahramanlarına önemli değişiklikler yapılacak. Bu değişikliklerin ne olduğu ise bilinmiyor.

Şimdi sizleri Beachhead isimli haritaya geri döndürelim. Ubisoft ekibinden gelen açıklamalara göre bu harita, bir Ubisoft stüdyosunda değil, Studio Gobo içerisinde geliştiriliyor. Daha önce Disney Infinity 3.5: Moana, Disney Infinity ve F1 2012 gibi video oyunlarında çalışmış olan bu stüdyo, bakalım For Honor projesinde neler yapacak?

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster