Ubisoft, Los Angeles’ta düzenlenen E3 2018 konferansındaki sunumlarından sonra, For Honor: Starter Edition ürününü 18 Haziran 2018 tarihine kadar ücretsiz edinebileceğinizi duyurdu. Bu tarihe kadar oyunu Ubisoft ekibinin Uplay platformu üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde, oyun kalıcı olarak sizin olacak. Oyun, Şubat 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

For Honor

For Honor için yeni güncelleme paketi de yolda

Ubisoft şirketinin 7.5 milyon aktif kullanıcı sayısına sahip olduğunu söylediği oyununu, Ubisoft’un mağazasından kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Tabii ki öncesinde bir Uplay hesabınız yoksa, oluşturmanız ve bu hesaba giriş yapmanız gerekecek. Oyunun Starter Edition olmasının diğer versiyonlardan tek farkı, daha az karaktere ve daha az içeriğe sahip olması.

Ubisoft, E3 2018 konferansındaki sunumlarında, oyuna aynı zamanda yeni bir güncelleme paketi geleceğini de duyurdu. Marching Fire adındaki bu güncelleme paketi ile oyuna 4 yeni oynanabilir karakter eklenecek. Bu karakterler; Tiandi, Jiang Jun, Nuxia ve Shaolin olacak. Aynı zamanda Breach adında yeni bir oyun modu da duyuruldu. Bu oyun modu, dörder kişilik iki takım arasında kale kuşatması teması üzerine olacak. Ubisoft, bu güncelleme ile oyunu içerik bakımından zenginleştirme çabasında diyebiliriz. Bu güncelleme paketinin çıkış tarihi ise 16 Ekim 2018 olarak duyuruldu. E3 2018 esnasında duyurulan Marching Fire adlı güncelleme paketinin ve yeni oyun modunun tanıtımını aşağıdaki videolar ile izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Fırathan Bakır

Tercüman, oyun çevirmeni ve Twitch yayıncısı

Tüm yazıları göster