Dünyanız nükleer bir felakete mi uğradı? Yeniden inşa etmeniz gereken onlarca yapı mı var? Hayatınızı devam ettireceğiniz yapılarla uğraşırken, tuhaf yaratıklar tarafından rahatsız mı ediliyorsunuz? Hiç endişelenmenize gerek yok, çünkü C.A.M.P. sizler için var. Bundan böyle inşaat ve montaj işlerinizi gerçekleştirmek için her daim yanınızda o olacak. Fallout 76 dünyasında işportacı falan olsak iş yapabiliriz gibi geliyor, ne dersiniz? Biz iyisi mi kendi işimize dönelim. Amacımız satmak değil bilgilendirmek olduğundan, oyunda kullanılacak büyük yardımcı ögeyi anlatırken; C.A.M.P. kullanımını anlatan, oldukça başarılı oynanış videosunu haberimizin en alt kısmından izleyebileceğinizi belirtelim.

Fallout 76 için yayımlanan video ile oyundaki büyük yardımcı C.A.M.P. duyuruldu

Fallout 76 oyunuyla üretim yelpazesi hayli geniş tutulacak

Giriş kısmından da anlaşılacağı üzere; Bethesda tarafından E3 2018 sırasında duyurulan Fallout 76 oyununa dair yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Bu videoda, yine giriş kısmında bahsettiğimiz C.A.M.P. kullanımı, gayet faydalı bir biçimde anlatılırken, oynanış kısımlarından yeni görüntülere ulaşabiliyoruz. Peki, nedir bu C.A.M.P diye soran okurlarımızı, daha fazla bekletmeden anlatmaya devam edelim. Construction and Assembly Mobile Platform yani inşaat ve montaj mobil platformu anlamına gelen C.A.M.P. adından da anlaşılacağı üzere, oyundaki pek çok birimi yapmaya yarayan bir araç.

Serinin önceki oyunlarını oynayanların yakından tanıyacağı G.E.C.K ünitesinin taşınabilir bir sürümü olarak farz edilebilir C.A.M.P. aracını. Yapıların duvarlarını, oyuncunun savunmasını güçlendiren taretleri ve oyunda tasarlanabilen her türlü yapının inşasına izin veren bu araç, oyuncuların en büyük yardımcılarından biri olacak. Kullanım çeşitliliğini, belirttiğimiz gibi haberimizin en altında bulunan video sayesinde daha rahat görebileceğinizi hatırlatalım. Ayrıca bu video sayesinde, oynanış mekanikleri ve genel oyun yapısı hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımızı ekleyelim.

Serinin hayranlarının, Fallout 76 oyununun çıkış tarihi için sabırsızlandığını, gün saymaya başladığını biliyoruz. Sayılı günlerin de çabuk geçtiği tesellisini, serinin hayranları için vererek, bir de çıkış tarihi ve oyunun oynanabileceği platformları hatırlatarak haberimizi sonlandıralım. Fallout 76; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 14 Kasım 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştireceğini söyleyerek, sizleri bu eğlenceli video ile baş başa bırakıyoruz. Keyifli seyirler.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Emrah Subaşı

Yazar

Bir roman yazarı ve iki çocuk babası. Hayattaki en büyük hobilerinden bir tanesi video oyunları ve onlarla ilgili çalışmayı çok seviyor.

Tüm yazıları göster