PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinde sonunda Fallout 76 isimli video oyunu ön siparişe açıldı ve yine birbirinden pahalı fiyat etiketleri görebildik. Dilerseniz öncelikle oyunun fiyatından bahsedelim. Ardından ön sipariş hediyelerine geçeriz.

Fallout 76

Fallout 76, cüzdanlarımızı silip süpürecek gibi görünüyor

PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden aldığımız verilere göre oyunun normal sürümü, 350 TL fiyat etiketi ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyun için bir de Fallout 76: Tricentennial Edition paketi bulunuyor ve bu paketin fiyatı da 450 TL olarak görünüyor. Yani, Bethesda ekibi yine cüzdanlarımızı boşaltacak gibi görünüyor. Peki, bu kadar ödeme yaptıktan sonra ön sipariş hediyesi olarak neler alacağız?

Eğer bahsetmiş olduğumuz video oyununun standart sürümüne ön sipariş verirseniz, sadece oyunun beta sürecine katılma şansı buluyorsunuz. Oyunun pahalı sürümü için de aynı şey geçerli ama ona ek olarak bir de, “Yeni Fallout 76: Tricentennial Edition ile 300. yılında Vault 76’nın açılışını ve özgürlüğü kutla. Yeni Amerika coğrafyasında savaşa hazır bir vatansever olarak ayağa kalk. Tricentennial Edition içeriğinde oyun ile birlikte şu dijital bonus oyun ögeleri bulunuyor: Tricentennial Power Zırh ve Silah Kişiselleştirme, Müthiş Yakışıklı Vault Boy Maskot Kafası, Vatansever Sam Amca Kıyafeti, Vault Boy İfadesi, Birinci Sınıf Tricentennial Atölye Posterleri ve Resim Çerçevesi!” şeklinde bir açıklama bulunuyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’un yaratıcısı Bethesda Game Studios, hayatta kalan her insanın gerçek bir kişi olduğu çevrim içi ön bölüm Fallout 76’ya davet ediyor. Hayatta kalmak için diğerleriyle iş birliği yap veya tek başına savaş. Efsanevi Fallout evreninin bugüne kadarki en geniş ve dinamik dünyasını nükleer yok oluş tehdidi altında deneyimle.

Islah Günü 2102. Bombaların patlamasından 25 yıl sonra, sen ve yoldaşların, ülkenin en iyi ve zekileri arasından seçilmiş öncüler olarak, taş üstünde taş kalmamış Amerika’da sahaya çıkıyorsunuz. İster tek başına ister diğerleriyle birlikte, muazzam tehditlerle dolu bu dünyada maceraya atıl, avlan, inşa et, ve galip gel.

Etiketler: