Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

EA Play 2019 sırasında gösterilmiş olan tüm oyunlar

Star Wars Jedi: Fallen Order, Apex Legends, FIFA 20 ve çok daha fazlası EA Play 2019 sırasında gösterildi.

EA Play 2019, birkaç canlı yayın ile 8 Haziran 2019 tarihinde başladı. Bu canlı yayınlar sırasında ise bolca video oyunu gösterildi. Eğer bu canlı yayınları izlemediyseniz veya kaçırdıysanız, şimdi özet zamanı. Bu içeriğimiz ile birlikte, etkinlik sırasında gösterilmiş olan tüm video oyunlarını sizlere sunacağız. Tabii etkinlikte verilen bilgileri de aktarmayı unutmayacağız.

EA Play 2019 sırasında gösterilmiş olan tüm oyunlar

EA Play 2019, Star Wars Jedi: Fallen Order ile başladı

Star Wars Jedi: Fallen Order

EA Play 2019 sırasında gösterilmiş olan ilk video oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order oldu. 15 Kasım 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan bu video oyunu, 13 dakikalık oynanış videosu ile karşımıza çıktı. Tabii etkinlik alanında olan oyunculara daha uzun bir video izletildi. Bu video ne yazık ki henüz internet aleminde bulunmuyor.

Apex Legends

Star Wars Jedi: Fallen Order ardından oyuncuların karşısına çıkan video oyunu Apex Legends oldu. Bu oyun için ikinci sezon duyuruldu, şu an oyunda olan yeni bir silah gösterildi ve son olarak da Wattson isimli yeni kahraman tanıtıldı. Respawn Entertainment, ikinci sezon ile Battle Pass sistemini iyileştireceklerini ve oyuna rekabetçi bir modun ekleneceğini de duyurdu.

Battlefield V

EA Play 2019 sırasında gösterilen bir başka video oyunu ise tabii ki Battlefield V oldu. Etkinlik sırasında bu oyunun hem üçüncü bölümü bitmeden önce gelecek olan içerikleri gösterildi, hem dördüncü bölümün içerikleri açıklandı, hem de beşinci bölümün ilk detayları verildi. Açıklamalara bakacak olursak, oyuncuları bolca silah ve harita bekliyor olacak 2019 senesi boyunca.

The Sims 4

The Sims 4, bahsetmiş olduğumuz etkinliği kapatan video oyunu oldu. Bu oyun için öncelikle yeni bir genişletme paketi duyuruldu. Ardından da oyuna gelecek olan diğer, daha küçük paketlerin ilk detayları açıklandı. Bu açıklamalara bakacak olursak, genişleme paketi ile sahillere; diğer küçük paket ile de büyücülük ile uğraşacağımız bir yere gideceğiz.

FIFA 20

FIFA 20, EA markasının en büyük serilerinden bir tanesi olmasına rağmen aslında etkinlik sırasında hiçbir önemli bilgi ile karşımıza çıkmadı. Bunun yerine, bu oyun hakkında gerekli olan tüm bilgiler, etkinlikten önce yayımlandı. EA Play 2019 sırasında ise oyuna eklenen yeni sistemler ve iyileştirilen mekanikler detaylandırıldı.

EA Play 2019 sırasında gösterilmiş olan diğer her şey

EA, aslında şaşırtıcı bir şekilde etkinlik sırasında Anthem oyunundan bir geliştiriciye yer verdi. Etkinlik sırasında aslında herkes gayet doğal açıklamalar yapıyordu ama konu Anthem olduğu zaman her şey bir anda robotik bir hal aldı. Açıkçası, özetle oyunun gelecekte düzeltileceği belirtildi. Oyun hakkında özel olarak herhangi bir şey yaşanmadı.

Madden NFL 20, etkinlikte gösterilen bir başka video oyunu oldu. Bu seriye ülkemizde ilgi çok az olduğu için kendisine özel bir başlık açmak istemedik. Etkinlik sırasında, aynı FIFA 20 ile olduğu gibi Madden NFL 20 için de sadece yeni gelen özellikler ve düzeltilen sistemler detaylandırıldı. Oyuncuların istediği bazı özelliklerin sonunda oyuna eklendiği görüldü.

Son olarak EA, bünyesine kattığı bazı bağımsız video oyunlarından bahsetti. Bu oyunlardan ilki, Hazelight Studios tarafından geliştirilen, eşli oyuncu temelli bir yapıt olacak. Bu oyun, EA tarafından dağıtılacak. Ayrıca; Lost in Random ve RustHeart isimli video oyunları da EA tarafından EA Origins kapsamında dağıtılacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x