Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

FIFA 20, ülkemizde ön siparişe açıldı

FIFA 20 oyununu şimdi satın alabilmek mümkün.

EA Play 2019 henüz başlamadı ama bu etkinlik sırasında gösterilecek olan ilk video oyunu, ülkemizde ön siparişe açıldı bile. Bu video oyunu tabii ki FIFA 20. PlayStation Store ve Microsoft Store gibi platformlardan aldığımız bilgilere göre 27 Eylül 2019 tarihinde çıkacak olan bu oyun, bolca sürüm ve ön sipariş hediyelerine de ev sahipliği edecek.

FIFA 20

FIFA 20, artık alışık olduğumuz bir fiyat ile ön siparişe açıldı

FIFA 20 için satılacak olan ilk sürüm, standart sürüm olacak. PlayStation Store üzerindeki fiyatı 429 TL, Microsoft Store üzerindeki fiyatı 427 TL olacak. Bu sürüme ön sipariş verenlere ise 3 Adede Kadar Nadir Altın Paketi (3 Hafta Boyunca Her Hafta 1 Tane) hediye edilecek. Ayrıca, Kiralık İkon Oyuncu Seçimi – 5 FUT Maçında Kiralık 5 İkon Ögeden (Orta Seviye) 1 Tanesini Seç isimli bir ödül de oyuncuları bekliyor olacak. Bu sürüme ön sipariş veren oyuncuların son ödülü ise Özel Sürüm FUT Formaları olacak.

Standart sürüm haricinde FIFA 20 için bir de Şampiyonlar Sürümü bulunuyor. PlayStation Store üzerinde 559 TL, Microsoft Store üzerindeki fiyatı da 558 TL olan bu sürümde, ön sipariş hediyesi olarak öncelikle 3 Gün Erken Erişim (24 Eylül’de oynamaya başlayın) bulunuyor. Ardından da; 12 Adede Kadar Nadir Altın Paketi (12 Hafta Boyunca Her Hafta 1 Tane), Kiralık İkon Oyuncu Seçimi – 5 FUT Maçında Kiralık 5 İkon Ögeden (Orta Seviye) 1 Tanesini Seç; Özel Sürüm FUT Formaları oyunlara veriliyor.

FIFA 20 için satılan en pahalı sürüm ise Nihai Sürüm olarak görünüyor. Platformlarda sırasıyla 609 TL ve 627 TL olan Nihai Sürüm içerisinde ise 3 Gün Erken Erişim (24 Eylül’de oynamaya başlayın), 24 Adede Kadar Nadir Altın Paketi (12 Hafta Boyunca Her Hafta 2 Tane); Kiralık İkon Oyuncu Seçimi – 5 FUT Maçında Kiralık 5 İkon Ögeden (Orta Seviye) 1 Tanesini Seç; Özel Sürüm FUT Formaları ve Satılamayan FUT 20 Dikkat Çekenler Oyuncu Ögesi bulunuyor.

Haberimizi sonlandırmadan önce söylemek isteriz ki FIFA 20; 19 Eylül 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden Origin Access ve EA Access sistemleri üzerinden oynanabilecek. Oyuncular, bu sistem sayesinde ana oyun için indirim ve çok daha fazlasını da kazanabilecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir