Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V oyununun dördüncü ve beşinci bölümlerinin yol haritası açıklandı

2020 senesine girene kadar Battlefield V oyununa bolca yeni silah ve harita eklenmiş olacak.

Battlefield V, şu anda üçüncü bölümünü yaşıyor. Yalnız bu bölüm sadece birkaç hafta içerisinde bitmiş olacak. Bu sebepten ötürü de EA ve DICE, Battlefield 5 oyununun dördüncü ve beşinci bölümlerinin yol haritasını açıkladı. Bu açıklamalar da EA Play 2019 sırasında yapıldı. Dilerseniz yazımızın devamından, bu yol haritalarının detaylarına sizler de göz atabilirsiniz efendim.

Battlefield 5

Battlefield 5 için dördüncü bölüm, yeni haritalarla başlayacak

EA tarafından yapılan açıklamalara göre Battlefield V oyununun üçüncü bölümü, Haziran 2019 içerisinde bitecek. Yalnız bu bölüm bitmeden önce oyun için yeni bir oyun modu, haftalık etkinlikler ve Firestorm güncellemesi gelmeye devam edecek. 27 Haziran 2019 ile Ağustos 2019 arasında ise oyunun dördüncü bölümü yaşanacak. Peki, bu bölümde neler olacak?

Açıklamalara göre dördüncü bölümde öncelikle Al Sundan isimli yeni bir harita oyunculara sunulacak. Bu harita ile birlikte oyuna yeni silahlar da eklenecek. Al Sundan sonrasında oyuna yine yeni silahlarla birlikte Marita isimli yeni bir harita daha eklenecek. Al Sundan, 27 Haziran 2019 tarihinde; Marita ise Temmuz 2019 içerisinde oyuna eklenecek.

Ağustos 2019 içerisinde ise yine Battlefield 5 oyununun dördüncü bölümü dahilinde oyuna yeni bir kariyer seviyesi eklenecek. Bu kariyer seviyesi ile birlikte oyuncular, 500. seviyeye kadar ulaşabilecek. Ayrıca, daha kısa mesafeli çatışmalar için Provence Island ve Lofoten Island haritaları oyuna eklenecek Ağustos 2019 içerisinde.

Takvimlerimiz, Eylül 2019’u gösterdiği zaman ise oyuna özel lobi desteği eklenecek. Özel lobi ile birlikte, Ekim 2019 içerisinde Operation Metro haritasından esinlenerek tasarlanmış Operation Underground haritası Battlefield V oyununa eklenecek. İşte bu harita, oyunun dördüncü bölümünü sonlandıracak olan harita olacak.

Beşinci bölüm ile çok daha ciddi olaylar ile karşılaşacağız

Battlefield 5 oyununun beşinci bölümü, 2019 senesinin sonbahar aylarında başlayacak. Bu bölümde, 2020 senesi başlamadan önce oyuna Pasifik savaşlarında ünlü olan 3 farklı harita eklenecek; bu bölüm ile Pasifik bölgesine gidiyor olacağız. Ayrıca oyuna Birleşik Devletler ve Japonya orduları da bu haritalar ile eklenmiş olacak.

Haritalar ile birlikte 2020 senesi bitmeden önce oyuna 7 farklı silah ve/veya araç ve gereç eklenecek. Bununla birlikte oyuna yeni araçlar da eklenecek ve bu araçların arasında, suda kullanılabilecek olan botlar da eklenecek. Böylece, en azından 2019 senesi bitene kadar Battlefield V oyununa neler geleceğini öğrenmiş olduk.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir