Geçtiğimiz akşam EA ekibi, EA Play 2018 etkinliğini gerçekleştirdi ve E3 2018 sunumlarının ilk sinyallerini verdi. Bu sunum her ne kadar çok dolu geçmemiş olsa da, sunum sırasında önemli video oyunları gösterildi. Bizler ise şimdi bu yazımızda, EA Play 2018 sırasında gösterilmiş olan tüm video oyunlarına, videoları ile birlikte yer vereceğiz. Dilerseniz sunum özetimize hızlı bir şekilde başlayalım.

EA Play 2018

Battlefield V

EA Play 2018 sırasında gösterilen video oyunlarından bir tanesi Battlefield V idi. Sunum sırasında bu video oyunu için yarı sinematik, yarı oynanış tarzında bir video yayımlandı. Fakat bu videodan daha önemli olarak, oyun için Battle Royale modu duyuruldu. Bu mod hakkında EA veya DICE hiçbir bilgi vermedi. Bunun üzerine, yeni bilgilerin ne zaman geleceğini de söylemedi.

Yeni Star Wars oyunu: Jedi: Fallen Order

Titanfall serisinin geliştirici ekibi olan Respawn Entertainment, uzun süredir bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyordu. TPS tarzında geliştirilen bu video oyunu, EA Play 2018 sırasında karşımıza çıktı ama herhangi bir video ile değil. Ekip, tanıtım yapmadı. Sadece geliştirici ekipten önemli bir isme mikrofon uzatıldı ve oyunun adı söylendi. Açıklamalara göre Jedi: Fallen Order isimli bu Star Wars oyunu, 2019 senesinin son çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek.

Star Wars Battlefront II: Clone Wars

Sunum sırasında Star Wars Battlefront II için yeni bir güncelleme duyuruldu. Duyurulan bu güncelleme, sizin de anlamış olabileceği gibi Clone Wars temalı olacak. Bu güncelleme ile oyuna yeni kahramanlar, gezegenler ve çok daha fazlası eklenecek. Bu kahramanlar arasında General Grievous, Obi Wan Kenobi ve Anakin Skywalker bulunuyor.

Unravel Two

Sunum sırasında Unravel Two duyuruldu ve anında da çıkışını gerçekleştirdi. Evet, şu an Unravel Two satışta ve oyunun ülkemizdeki satış fiyatı 100 Türk Lirası. Şu an bu video oyunu PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir. Eğer dilerseniz oyunun videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sea of Solitude

Unravel Two isimli video oyunu, EA çatısı altında bulunan bağımsız bir ekip tarafından geliştiriliyor. Sea of Solitude da aynı şekilde. Jo-Mei Games tarafından duyurulan bu video oyunu oldukça ilginç bir havaya sahip ve kendisini 2019 senesinde piyasada göreceğiz.

Command & Conquer: Rivals

RTS seven oyuncuların klasik serilerinden olan Command & Conquer, ne yazık ki EA sayesinde ilginç bir seviyeye geçiyor. Evet, EA ekibi yeni bir Command & Conquer oyunu duyurdu ve bu oyunun adı da Command & Conquer: Rivals ama bu video oyunu, rekabetçi bir havaya sahip ve mobil platformlar için geliyor. Hatta oyunun Android sürümü şu an beta sürecinde.

https://youtu.be/fyNXQpAFQJc

Anthem

EA Play 2018 sırasında zaten Anthem gösterilmezse, olay olurdu. Bu sunum sırasında oyun için çok fazla bilginin sahibi olmayı başardık ve bu bilgiler arasında oyunun çıkış tarihi de bulunuyor. Sunumda verilen bilgilere göre bu video oyunu PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 22 Şubat 2019 tarihinde gelecek.

EA Play 2018 sırasında gelen diğer duyurular

Etiketler:

,