PC oyuncularını sevindirecek bir haber verelim sıcağı sıcağına. Merakla beklenen FPS oyunu Battlefield V için; oyunun geliştiricisi DICE, güçlü bir ortakla hareket ediyor. Bu güçlü ortak da ekran kartı piyasasının lider markası NVIDIA olarak görülüyor. Görülüyor diyoruz çünkü, EA Play 2018 kapsamında gösterilen videolara, kendi resmi YouTube hesabından destek veren NVIDIA, ekran kartlarının gücünü gösteren oynanış videoları yayımlıyor. Battlefield 5 oyununun yeni modu Grand Operations için bir oynanış videosunun da bu kapsamda geldiğini görüyoruz.

Battlefield 5 Grand Operations modunu gösteren, PC oynanış videosu yayımlandı

Battlefield 5 ve NVIDIA ortaklığı, PC oyuncularını mutlu edecek

Yapılan açıklamalara göre NVIDIA; Battlefield V oyununun PC platformunda mükemmel bir deneyim yaşatması adına geliştirici ekiple birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Haberimizin en alt kısmından izleyebileceğiniz videodaki oynanış görüntüleri için de NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ekran kartının bulunduğu bir bilgisayarın kullanıldığını hatırlatalım. Oyunun geliştirme aşamasında yürütülen bu çalışmayla, her gelişmeye kısa sürede yanıt verilerek, ekran kartı gücü anlamında oldukça olumlu sonuçların doğduğunu da eklemeden geçmeyelim. Kısaca NVIDIA ekran kartı sahipleri, Battlefield 5 oyunundan bir kat daha keyif alacaklar gibi görünüyor.

Yayımlanan videoya geçecek olursak; yeni oyunda Battlefield 1 oyununun izlerini gördüğümüzü, aynı aksiyon dozajı yüksek oynanış dinamikleriyle karşılaşacağımızı söyleyebiliriz. Bununla birlikte özellikle etrafta oluşan yıkım ve bunları tamir etme mekaniklerinin, oyunun yapısına bir hayli etki edeceğini gözlemleniyor. Ayrıca yeni oyundaki silahla vuruş mekaniklerinin farklılığı ve hissiyatının da artı hanesine yazılacak bir unsur olduğunu belirtmeden geçmeyelim. NVIDIA gücünden yararlanılarak hazırlanan yeni Battlefield V videosunu, belirttiğimiz gibi hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Emrah Subaşı

Yazar

Bir roman yazarı ve iki çocuk babası. Hayattaki en büyük hobilerinden bir tanesi video oyunları ve onlarla ilgili çalışmayı çok seviyor.

Tüm yazıları göster