EA Play 2018 sırasında sinematik bir video ile karşımıza çıkan Battlefield V, bu videodan birkaç dakika sonra karşımıza yeni oynanış videoları ile çıktı. Bu oynanış videoları direkt olarak EA veya DICE taraflarından yayımlandı. Videolar, Battlefield temalı YouTube kanalları tarafından yayımlandı. Eğer dilerseniz Battlefield 5 için yayımlanmış olan yeni oynanış videolarına sizler de yazımızın devamından göz atabilirsiniz.

Battlefield 5

Battlefield 5 içerisindeki oyun modları da tanıtıldı

Bahsetmiş olduğumuz ilk videoda oyundaki siper kurma ve yıkılma sistemleri görünüyor. Westie isimli bir YouTube içerik üreticisi tarafından yayımlanan bu video neredeyse 4 dakika ama içerisi aksiyon dolu. İkinci video ise oyundaki Grand Operations modunu gösteriyor. Grand Operations modunu gösteren bu video ise Jackfrags isimli bir YouTube içerik üreticisi tarafından yayımlandı. Bu video da 5 dakika uzunluğunda.

Alt başlığımızda dediğimiz gibi, bu oyun için sadece oynanış videoları yayımlanmadı; oyunun oyun modları da tanıtıldı. PlayStation Blog üzerinden yayımlanan yazıya göre Battlefield 5 içerisinde birçok oyun modu olacak. Öncelikle çoklu oyuncu modlarından bahsedelim. Bu modların adı Airborne, Conquest, Breakthrough, Frontlines, Domination, Team Deathmatch ve Final Stand olarak geçiyor. Ayrıca oyunda bir de Battle Royale modu olacak fakat bu oyun modu hakkında hiçbir bilgi verilmedi. DICE ve EA, bu modun detaylarını şu an sır gibi saklamakta. Ne zaman duyurulacağı ise bilinmiyor Battle Royale modunun.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster