Ubisoft, E3 2021 için Ubisoft Forward sunumunu duyurdu

Ubisoft, E3 2021 etkinliğine Ubisoft Forward ile katılıyor.

Ubisoft, diğer birçok büyük şirket gibi kendi oyun gösterimi etkinliğini kurmuş olan taraflardan bir tanesi. Ubisoft Forward isimli bu etkinliği de en son 2020 senesinin ikinci yarısında görmüştük; birbirinden farklı oyunların gösterimine tanıklık etmiştik. Şimdi ise şirket, aynı etkinliğin Haziran 2021 içerisinde geri döneceğini duyurdu. Açıklamalara bakacak olursak, bahsi geçen etkinlik, E3 2021 etkinliğinin kapsamında gerçekleştirilecek ve dijital olarak oyuncuların karşısına çıkacak. 12 Haziran 2021 tarihini hedefleyen bu etkinlik, Türkiye saati ile 22:00’da başlayacak. Şimdilik kendisinin ne kadar uzun süreceğini bilemiyoruz.

Ubisoft Forward

Ubisoft Forward, E3 2021 için geri dönüyor

Ubisoft, ne yazık ki etkinlik sırasında hangi oyunların gösterileceğini açıklanmadı. Yalnız, bu şirket genelde kendi etkinlikleri için ufak bir tanıtım videosu hazırlıyor ve etkinliğin başlamasına 1 hafta kala onu yayımlıyor. Bu yüzden, sürprizler hariç olmak üzere gösterilecek olan oyunların bazılarını muhtemelen 12 Haziran 2021 tarihine yakın bir günde öğrenebileceğiz. Yalnız, şimdiden tahmin yürütebilmeniz için şirketin gösterebileceği tüm oyunları size sıralayabiliriz: Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin yeni oyunu, Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Far Cry 6, Beyond Good & Evil 2, Star Wars oyunu, Avatar oyunu, Skull & Bones, Roller Champions ve Riders Republic.

Tahmin ediyoruz ki bu oyunlar arasından en heyecan verici olan yapıtlar Avatar oyunu, Star Wars oyunu ve Far Cry 6 olacaktır. Nostalji arayan oyuncular, Prince of Persia: The Sands of Time Remake için heyecanlanabilir. Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin henüz adı net olarak belirlenemeyen PvE içerik temelli oyunu da karşımıza çıkabilir. Ayrıca çok uzun zamandır hiç haberini alamadığımız Skull & Bones oyunu gösterilse, oldukça memnun kalırız. Onun haricinde, ertelenmiş olan Riders Republic ve bir türlü piyasaya sürülemeyen Roller Champions oyunlarını da görmek birçok oyuncuyu mutlu edecektir diye düşünüyoruz.