Skull & Bones oyununun yeni bir vizyon ile tekrar geliştirildiği açıklandı

Skull & Bones tarafında kritik değişiklikler yaşandı.

Daha önce ortaya çıkan bazı söylentilere, sızıntılara ve raporlara göre Skull & Bones oyununun geliştirilme sürecinde problemler yaşanmıştı. Bu süreç boyunca oyunun vizyonu birkaç kere değiştirilmişti ve ardından da bir kere geliştirilme süreci tamamen yeniden başlamıştı. Yalnız, bu konu hakkında Ubisoft daha önce herhangi bir resmi açıklama yapmamıştı. Birçok oyuncu, aynı oyunun Ubisoft Forward 2020 etkinliği sırasında gösterileceğini düşünüyordu ama etkinlikten hemen önce bir açıklama yapıldı ve oyunun geliştirici ekibi, daha önce ortaya çıkan söylentileri doğruladı.

Skull & Bones

Skull & Bones, çok daha iyileştirilmiş bir şekilde geliyor

Skull & Bones oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre bahsi geçen ürün, yeni bir vizyon ile tekrar geliştiriliyor. Bu geliştirilme sonucunda oyunun hem çıkış döneminde ayrı bir başarı yakalamak hedefleniyor, hem de oyunun seneler boyunca aktif olarak yeni içeriklerle desteklenmesi düşünülüyor. Bununla birlikte oyunun gelecekte tekrar gösterileceği de söyleniyor ama tabii ki herhangi bir tarih verilmiyor. Peki, oyun neden bu kadar fazla kez ertelendi? Ekibin söylediğine göre tüm bu ertelemeler, vizyonlarına yakışan büyük bir oyunu geliştirebilmek için kesinlikle gerekliydi.

Skull & Bones ile artık korsan fantezisi, modernleştirilmek isteniyor. Ayrıca bu oyunun ilgi çekici olması da gerekiyor. Tabii ki oynanış anlarında havalı ve hatırlanabilir anların oluşabilmesi de oldukça önemli. Geliştirici ekip, tüm bu başlıklar altında kaliteye ulaşabilmek için oyunlarını sürekli olarak erteledi, en sonda da çıkış tarihi tamamen gizlendi. Ubisoft Singapore tarafından geliştirilen bu oyuna; Ubisoft Berlin, Ubisoft Chengdu, Ubisoft Kiev, Ubisoft Paris ve Ubisoft Philippines tarafları da destek oluyor. Aynı zamanda oyunun asıl geliştirici takımına yeni isimler de alınıyor ki ferah bir başlangıç yapılabilsin.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x