Geçtiğimiz günlerde duyurusu gerçekleştirilen Shadow of the Tomb Raider için bir de yol haritası yayımlanmıştı. İşte bu yol haritasında, oyunun en erken ne zaman tekrar gösterileceği, bu gösterimden sonra neler olacağı da gösteriliyor. Dilerseniz hemen bu yol haritasını inceleyelim. Yapılan paylaşıma göre Nisan 2018 içerisinde bu oyuna dair başka bir şey görmeyeceğiz. Mayıs 2018 içerisinde ise oyunun geliştirici ekibi ile tanışacağız. Haziran 2018 içerisinde ise beklenen olacak ve oyununun oynanış videosu yayımlanacak, E3 2018 sırasında tabii ki.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider macerası hemen bitmeyecek

Shadow of the Tomb Raider için yol haritası tabii ki Haziran 2018 sonrasında da devam ediyor. Mesela Temmuz 2018 içerisinde bu oyun SDCC 2018 etkinliğinde bulunacak. Ayrıca, kadınların video oyunu sektöründeki yerini anlatan bazı video serileri ile de karşılaşacağız. Ağustos 2018 içerisinde ise Shadow of the Tomb Raider için ikinci oynanış videosu yayımlanacak. Bu oynanış videosu, tahmin edebileceğiniz gibi Gamescom 2018 etkinliği sırasında yayımlanacak.

Gamescom 2018 ardından, Eylül 2018 içerisinde oyun resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Bu çıkıştan sonraki her ayda ise oyun için sürekli ek paketler çıkacak. Oyuncular, her ay yeni bir ek paket ile karşılaşacak ve bu ek paket mevzusu, Nisan 2018’e kadar sürecek. Yani karşımıza 7 farklı ek paket çıkacak. Bu ek paketlerde oyunculara yeni görevler ve çok daha fazlası sunulacak. Paths isimli bu görevler, oyunu bir süre daha ayakta tutmak için sunulacak. Tabii oyun 1 yaşına girdikten sonra neler olacak, bilemiyoruz. Muhtemelen bu konu hakkındaki açıklamaları, 2019 senesinin ilk çeyreğinde alırız. Şimdiden bir açıklama yapılacağını sanmıyoruz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster