Bugün resmi olarak bir video ile tekrar gösterilen Shadow of the Tomb Raider, ülkemizde satışa çıktı. PlayStation Store, Steam ve Xbox Store üzerinden aldığımız bilgilere göre oyunun Standart Edition hali, 210 TL fiyat etiketi ile satılacak. Aynı oyunun Digital Deluxe Edition hali de 240 TL fiyat etiketi ile satılacak. Son olarak oyunun Croft Edition sürümü de 300 TL olacak. Peki, bu paketlerin içeriği ne olacak?

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider, farklı farklı sürümler ile geliyor

PlayStation Store verilerine göre Shadow of the Tomb Raider oyununun normal sürümünde sadece ana oyun bulunuyor ama bu sürüme sipariş verirseniz bir dinamik tema ve Ek Beceri Takviye Paketi sahibi olabiliyorsunuz. Oyunun Digital Deluxe Edition halinde ise daha fazla içerik bulunuyor. Oyunun bu sürümünü alan oyuncular; 48 saat erken erişim, PlayStation 4 teması, Ek Beceri Takviye Paketi, İlave silah/kıyafet ve Dijital Oyun Müzikleri ögelerinin sahibi olabiliyor. Son olarak aynı oyunun Croft Edition sürümü de dolu içerik ile geliyor. Croft Edition sürümü içeriği aslında Digital Deluxe Edition içeriği ile aynı. Sadece bu sürümde ekstra olarak Season Pass bulunuyor. Peki, bu Season Pass oyunculara neler veriyor?

Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre Shadow of the Tomb Raider için verilen Season Pass, oyunculara Paths isimli ekstra maceraları açıyor. Her Path içerisinde yeni bir hikaye, yeni karakterler ve çok daha fazlası bulunuyor. Ayrıca Season Pass sahipleri, ekstra kozmetik ögelerin de sahibi olabiliyor.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster