Bugün Shadow of The Tomb Raider hakkında yeni haberler almaya devam ediyoruz. Öncelikle oyunun temel bilgileri sızdırılmıştı, sürümleri sızdırılmıştı. Ardından da oyunun görselleri sızdırılmıştı. Bu bilgiler, Fransız bir dergi tarafından sızdırılmıştı. Oyunun görselleri ise Amazon tarafından sızdırılmıştı. Şimdi ise oyunun sinematik videosu sızdırıldı. Hem de Microsoft tarafından. Eğer dilerseniz hemen bu bağlantıya tıklayarak, bahsettiğimiz videoya göz atabilirsiniz. Microsoft bu videoyu her an kaldırabilir, bu yüzden acele etmenizi öneriyoruz.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of The Tomb Raider için özel bir anlaşma olabilir mi?

Yayımlanan videodan bahsedelim şimdi de. Öncelikle, görülen  o ki Shadow of The Tomb Raider oyununun pazarlama hakları Microsoft ekibinin elinde bulunuyor. Ayrıca bu da demek oluyor ki, oyunun E3 2018 sunumu, Microsoft ekibinin sunumu sırasında gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki, Microsoft ekibi Shadow of The Tomb Raider için özel bir anlaşma imzalayabilir ve oyunu öncelikle Windows 10 ve Xbox One oyuncularına sunabilir. Daha önce aynı şey Rise of the Tomb Raider ile de yaşanmıştı. Microsoft her ne kadar daha önceden bu tip anlaşmalardan nefret ettiğini söylese de, işin içine para girince, ne olacağını bilemeyiz.

14 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyunun sızdırılan videosunda ise bol bol Lara Croft’u görüyoruz. Tabii sinematik sahnelerde. İzlediğiniz bu görüntülerin, oynanış görüntüleri olmadığını da unutmanız lazım. Bu görüntülerde Lara Croft, bir insanı, bir kurbanlıktan kurtarmak için acele ediyor ve kendisini adeta bir Batman seviyesinde görüyoruz. Öyle insanları ağaçlara asmalar, karanlığın içinden çıkmalar filan, anlaşılan o ki Lara Croft, hem teknolojisini, hem de yeteneklerini üst seviyeye taşımız bu video oyunu için.