Fransa sınırları içerisindeki bir derginin kapağında bu ay Shadow of the Tomb Raider vardı. Bu dergi sayesinde de oyun hakkında çok ufak bir bilgi öğrenmiş olduk. Bu bilginin üzerine bir de bahsettiğimiz video oyununun farklı sürümleri tanıtıldı. Bu sürümler arasında doğal olarak Standart Edition, Ultimate Edition ve Croft Edition bulunuyor. Dilerseniz yazımızın devamından tüm bu bilgilere göz atabiliriz.

Shadow of the Tomb Raider

Öncelikle Shadow of the Tomb Raider sürümleri

Yayımlanan görsellere göre bu video oyunu için Digital Deluxe Edition, Standart Edition, Croft Edition, Digital Croft Edition ve Collector’s Edition satılacak. Bu sürümlere göre oyun için bir de Season Pass satılacak. Yani oyun için ek içerikler de göreceğiz. Mesela oyunun Collector’s Edition içerisinde Season Pass, oyun içi üç kıyafet, heykel, ana oyun, şişe açıcı ve el feneri bulunuyor. Bu el feneri tabii ki Lara Croft tarafından kullanılan fener. Şişe açıcı ise yine Lara Croft’un kullandığı kar baltası şeklini taşıyor.

Bahsetmiş olduğumuz derginin açıklamalarına göre bu video oyunu, Rise of the Tomb Raider oyununun direkt devam oyunu olacak. Shadow of the Tomb Raider içerisinde Sam, Reyes, Jonah ve Lara Croft olacak. Hatırlayacağınız üzere bu dört karakter, bir önceki oyundaki Yamataï Island’dan sağ çıkmıştı. Anlaşılan o ki, macera devam ediyor. Ayrıca dergide kullanılan cümlelere göre Lara Croft, bu oyunda tam olarak bir Tomb Raider oluyor. Bu yüzden oyunu merakla bekliyor olacağız. Son olarak, bahsettiğimiz derginin kapağına da hemen aşağıdan bakabilirsiniz. Çünkü bu kapakta Lara Croft görünüyor.

Shadow of the Tomb Raider

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster