Daha geçen akşam farklı sürümleri tanıtılan Shadow of the Tomb Raider, şimdi de karşımıza ilk görselleri ile çıktı. Bahsetmiş olduğumuz bu görseller, oyunun Amazon sayfasında ilk olarak yayımlandı ama şu anda görseller tamamen kaldırılmış durumda. Yine de bizler erkenden bu görselleri bilgisayarlarımıza kaydedebildik ve bu yüzden, sizler de hemen aşağıdaki galerimizi kullanarak, Shadow of the Tomb Raider görsellerine göz atabilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider

Bol bol NPC görünüyor bu Shadow of the Tomb Raider görsellerinde

Oyun için yayımlanan bu görsellerin ilkinde, Lara Croft’u ve çevre detaylarını görüyoruz. İkinci görselde ise kalabalık bir alan görüyoruz. Açıkçası, bir Tomb Raider oyununda böyle kalabalık, bol NPC bulunan bir alan görmek güzel hissettirdi. Sonraki görsellerde ise yine bol bol Lara Croft ve düşmanlarımız görünüyor. Yayımlanan en son görsellerde ise oyunun direkt olarak kutu tasarımı görünüyor. Bu kutu tasarımı, oyunun Croft Edition hariç tüm sürümlerinde kullanılan bir tasarım olacak. Croft Edition’da ise direkt olarak Lara Croft’un yüzünü görüyoruz, dağınık saçlı bir halde.

2018 içerisinde çıkacak olan bu video oyunu, yayımlanmış yeni görselleri ile bir kesim oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı. Bizler ise oyunun resmi duyurusunu bekliyor olacağız. Bu duyuru, önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek ve ayrıca E3 2018 sırasında da bazı bilgiler alabileceğiz. Bu yüzden merakla E3 2018 etkinliğini de bekliyor olacağız. Bu etkinlik 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster