Disintegration, 2 Ağustos 2020 tarihine kadar ücretsiz oynanabilecek

Disintegration oyununu denemek isteyenler varsa, çok iyi bir fırsat karşınıza çıkıyor.

Private Division ve Seattle merkezli bağımsız oyun stüdyosu olan V1 Interactive; oyun dünyasına yeni bir tür getiren, bilim kurgu ve birinci şahıs temelli nişancı oyunu olan Disintegration yapıtını bu hafta sonu; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz olarak sunacak. Oyuncular, 30 Temmuz 2020 tarihinden itibaren tüm hafta sonu boyunca, tüm platformlarda ücretsiz olarak sunulacak oyunda; üç farklı çoklu oyuncu temelli oyun modunun her birinde çılgın çevrim içi savaşlara katılabilir veya oyunun perçinleyen tek kişilik hikayesine dalabilir. Konunun detayları ise haberimizin devamında yer alıyor.

Disintegration

Disintegration, hangi zamanlarda ücretsiz olarak oynanabilecek?

PlayStation 4 üzerinden PlayStation Plus abonesi olan oyuncular Disintegration oyununu 30 Temmuz 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 19:00 itibari ile ücretsiz olarak oynamaya başlayabilecek. Bu oyun dönemi de 3 Ağustos 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 19:00 civarında sonlanacak. Xbox One için de aynı tarihler ve saatler geçerli olacak. Aynı şekilde, Xbox One tarafında da Xbox Live Gold abonesi olmanız gerekecek. PC için Steam üzerinde de herhangi bir abonelik zorunluluğu olmadan aynı tarihler ve saatler arasında bu oyunu ücretsiz olarak deneyebilmeniz mümkün olacak. Yeni güncellemeler hazırlanırken, Play For Free Weekend etkinliğine katılan oyuncular, bu oyun için yayımlanan en son yamayı da inceleyebilirler.

Hem senaryo, hem de çok oyunculu modlarda daha hızlı ve daha duyarlı hissiyat sağlayan yeni Gravcycles ayarları oyuna eklenmiş olacak. Aynı zamanda, okunabilirliği artırmak için geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve VFX de oyunculara sunulacak. Bunun haricinde, geliştirilmiş çok oyunculu eşleştirme ve parti yönetim sistemi oyuncuların karşısına çıkacak. Daha fazla oyun geliştirmesi de güncelleme ile oyuna eklenecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x