Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Death Stranding, Türkçe alt yazı desteği ile piyasaya sürülecek

Bu sırada, Death Stranding oyununda yer alan Guillermo del Toro ve Nicolas Winding Refn kişilerinden de ilginç bir bilgi geldi.

Geçen gün tanıtım videosu ile bir kez daha karşımıza çıkmış olan Death Stranding, Türk oyuncuların ilgisini çekebilecek bir gelişmeye ev sahipliği yapıyor. Zaten başlığımızdan da görebileceğiniz ve anlayabileceğiniz üzere; PlayStation Türkiye tarafından yapılan bir açıklamaya göre bu video oyununda Türkçe alt yazı desteği bulunacak. Oyuncular, bu oyunu dilimizde deneyimleyebilecek!

Death Stranding

Death Stranding, Türk oyuncuların yüzünü güldürdü

Açıkçası bu konuda sizlere verebilecek daha fazla bilgimiz bulunmuyor. Fakat böylesine geniş ve detaylı görünen bir video oyununun Türkçe gelecek olması, bize soracak olursanız inanılmaz büyük bir olay. Bu arada, eğer dilerseniz bu oyun için yayımlanmış olan 8 dakikalık tanıtım videosunu, haberimizin en altından, Türkçe alt yazı desteği ile birlikte sizler de izleyebilirsiniz.

Sizleri o video ile baş başa bırakmadan önce farklı bir konudan daha bahsetmek istiyoruz. Bu konu, tek başına bir haber olabilecek kadar büyük olmadığı için sizlere ekstra bir bilgi olarak sunmak istedik. Bahsettiğimiz bu gelişme, Guillermo del Toro ve Nicolas Winding Refn hakkında. Açıklamalara göre bu iki kişi de Death Stranding oyununda, kendi karakterlerini oynamayacaklar.

Hideo Kojima tarafından verilen bilgilere göre bu video oyunu için Guillermo del Toro ve Nicolas Winding Refn kişilerinin yüz taramaları yapıldı, 3 boyutlu modelleri çıkartıldı ama oyun içerisinde bu iki kişinin de karakterlerini farklı insanlar seslendirecek. Ayrıca, hareket yakalama anlarında da bu iki kişinin hareketleri, farklı insanlar tarafından yapıldı. Yani bu insanlar, projeye kendi yüzlerini verdi ve gitti.

Efsane yapımcı Hideo Kojima’nın en son eseri Death Stranding, 8 Kasım’da Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkıyor! Fragmanın tamamını izlemek için linke tıkla. bit.ly/DeathStrandingTR#DeathStranding

PlayStation Türkiye paylaştı: 30 Mayıs 2019 Perşembe
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir