Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Death Stranding için yayımlanan tanıtım videosu, 2019’un en iyisi oldu

Death Stranding, şimdiden video oyunu dünyasına güzel bir şekilde adını yazdırdı.

Geçen gün Hideo Kojima, sonunda Death Stranding için uzunca bir tanıtım videosu yayımladı. Bu tanıtım videosunda hem oynanış anları gösterildi, hem oyunculara çıkış tarihi verildi, hem de oyuna ait ön siparişlerin açıldığı bilgisi ortaya çıktı. Tüm bu bilgiler verilmese bile olurdu; oyunun tanıtım videosu tek başına, neredeyse kusursuzdu.

Death Stranding

Death Stranding, Star Wars Jedi: Fallen Order ile yarışacak gibi görünüyor

Aldığımız yeni istatistiklere göre bu tanıtım videosu, 2019 senesi içerisinde yayımlanan en iyi tanıtım videolarından bir tanesi oldu. Açıklamalara bakacak olursak bu video, sadece 6 saat içerisinde 2.1 milyon kere izlendi ve 2019’da böyle hızlı izlenmeye ulaşabilen başka hiçbir video oyunu olmamıştı. Aynı şey, videoyu beğenen insan sayısı için de geçerli. Bu sene içerisinde henüz bu kadar hızlı beğenilen bir video yayımlanmamıştı.

Bu sırada, Death Stranding oyununun arkasından gelen yapıtın Star Wars Jedi: Fallen Order olduğunu da söylemek isteriz. Bu noktada herhalde işin içine biraz da kader giriyor; bahsettiğimiz iki video oyunu da 5 gün ara ile çıkışını gerçekleştirecek. Yani, orada doğal yollarla oluşmuş bir yarış olacak gibi görünüyor. Oyuncular, internet aleminde şimdiden Star Wars Jedi: Fallen Order oyununun bu durumdan olumsuz etkileneceğini düşünmeye başladı bile.

Peki, yayımlanan bu tanıtım videosu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Death Stranding, bu video ile sizleri ne kadar heyecanlandırdı? Video hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir