Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Death Stranding için yeni bir video yayımlandı, çıkış tarihi açıklandı ve ön siparişler başladı

Death Stranding oyununu şu an satın alabilmek mümkün.

Oyuncuların merakla beklediği an sonunda gerçekleşti. Twitch üzerindeki canlı yayının geri sayımı bitti ve Death Stranding için yepyeni, uzun bir tanıtım videosu yayımlandı. Oynanış anları ile birleştirilmiş olan bu video sayesinde oyunun nasıl bir şey olacağını daha iyi anladık, hikaye hakkında bir fikrimiz oldu ve daha da önemlisi, oyunun resmi çıkış tarihini öğrendik.

Death Stranding

Death Stranding şu an satın alınabiliyor

Videoda verilen bilgilere göre bahsetmiş olduğumuz video oyunu; PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için 8 Kasım 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Şu an bu video oyununun ön siparişleri açık ve sizlere ön siparişler hakkında vermiş olduğumuz önceki tüm bilgiler de doğru çıktı. Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner kişilerinin baş rolde bulunduğu oyunun da birçok farklı sürümü bulunuyor.

Açıklamalara göre bu oyunun 4 farklı sürümü var. Bu sürümlerden ilki standart ve içerisinde sadece ana oyun bulunuyor. Bir sonraki sürüm ise Special Edition olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürümde Custom Steelbook, oyunun müzik albümü, Gold “Ludens Mask” Sunglasses ve kamera arkası görüntüleri bulunuyor.

Karşımıza çıkan diğer sürüm ise Digital Deluxe Edition olarak görünüyor. Digital Deluxe Edition içerisinde ana oyun, müzik albümü, kamera arkası görüntüleri, 10 farklı avatar, Gold Power Skeleton, Gold “Ludens Mask” Sunglasses, Gold Armor Plate ve Gold All-Terrain Skeleton bulunuyor.

Oyuna ait son sürüm ise Collector’s Edition ve, direkt olarak bir kargo kutusu ile geliyor. Oyunun evrenine ait olan bu kargo kutusunda da BB Pod, Custom Steelbook, Ludens Keychain, albüm, kamera arkası videolar, 10 farklı avatar, Gold Power Skeleton, Gold “Ludens Mask” Sunglasses, Gold Armor Plate ve Gold All-Terrain Skeleton bulunuyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir