Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Death Stranding, 429 TL olarak ülkemizde de ön siparişe açıldı

Oyuncuları pahalı bir video oyunu bekliyor.

Geçen gün tanıtım videosu ile karşımıza çıkmış olan Death Stranding, aynı zamanda ön siparişe de açılmıştı. Tüm dünya ile aynı anda ülkemizdeki PlayStation Store üzerinde de ön siparişe açılan bu video oyununun şimdi yeni erken satın alma bilgilerinden bahsedeceğiz sizlere. Yalnız kendinizi şimdiden hazırlayın; karşımızda pahalı bir video oyunu var.

Death Stranding

Death Stranding, 489 TL değerine kadar çıkıyor

PlayStation Store üzerinde şu an bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun 2 farklı sürümü bulunuyor. Bu sürümler ise Standart Dijital Sürüm ve Dijital Delüks Sürüm olarak geçiyor. Dilerseniz öncelikle Standart Dijital Sürümden bahsedelim. Bu sürüm, mağazada 429 TL olarak satılıyor ve ön sipariş hediyesi olarak Altın “Sam” Gözlüğü, Altın Şapka, Altın Hız İskeleti ve Altın Zırh Plaka veriliyor.

Eğer bahsettiğimiz standart sürümü satın alırsanız ayrıca, Chibi Ludens avatarı ve dinamik temanın da sahibi olabiliyorsunuz. Bu iki öge, en azından Avrupa bölgesinde oyun çıktıktan sonra satın alan kişilere ulaştırılıyor. Peki ya oyunun Dijital Delüks Sürümüne ön sipariş verirseniz, alacağınız hediyeler ne olacak? Aslında pek bir değişiklik olduğunu söyleyemeyiz.

489 TL olan Death Stranding: Dijital Delüks Sürüm, aynı ön sipariş hediyelerine sahip. Fakat bu sürümün kendisine has, ekstra hediyeleri de bulunuyor. Bu hediyeler de avatar seti, oyunun orijinal müzik albümü ve kamera arkası görüntüleri olarak geçiyor. Ayrıca bu pakette Altın “Ludens Maskesi” Gözlüğü, Altın Güç İskeleti, Altın Herzemin İskelet ve Altın Zırh Plaka (Sv. 2) da bulunuyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir