Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Call of Duty: Modern Warfare oyununda yer alacak operatörlerin bazıları açıklandı

Bu sırada; Anthem ve Assassin's Creed Origins oyunlarının bestecisinin de bu projede yer alacağını öğrendik.

Call of Duty: Black Ops IIII ile oyunculara Specialists kategorisi altında farklı karakterler sunulmuştu. Bu karakterlerin de oynanışı etkileyen yetenekleri vardı. Yapılan açıklamalara bakacak olursak bu durum, Call of Duty: Modern Warfare ile değişecek. Bu oyun ile oyunculara sunulacak olan karakterlere, operatörler denecek ve operatörlerin, oynanışı etkileyen hiçbir şeyi olmayacak.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, farklı operatörlere sahip olacak

Call of Duty: Modern Warfare oyununun çevrim içi modlarında yer alacak olan operatörlerin tamamını bilmiyoruz fakat Activision, bu video oyununun ön sipariş hediyelerini detaylandırdı. Bu detaylandırma ile birlikte de oyuna ön sipariş verecek olan oyuncuları, hangi operatörlerin beklediğini öğrenmiş olduk efendim.

Şu an bu video oyununun farklı sürümlerinde, farklı şekillerde 3 farklı operatör bulunuyor. Bu operatörlerin ilki de Grinch. Bir keskin nişancı olan Grinch, tam bir keskin nişancı kamuflajı ile oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca bu karakterde, keskin nişancı tüfeklerinde kullanılabilecek ekstra kozmetik ögeler bulunacak.

Oyunda olacağını bildiğimiz ikinci operatör de Otter. Özel operasyon temasına sahip olan bu operatör, gaz maskesi ile oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca bu karakterin tercih edilen silahı pompalı tüfek olacak ve oyuncular, özel bir görünüme sahip olan pompalı tüfeği, bu karakter ile deneyimleyebilecek. Bahsedebileceğimiz son operatörün adı da Wyatt. Taktiksel bir yelek ile savaşa katılan Wyatt, özel bir tabancaya da sahip.

Oyunun müziklerini de tanıdık bir isim besteleyecek

Bir video oyununun asıl önemli olan kısmı oynanıştır ama bu oynanışı da destekleyen birçok öge bulunur. Bu ögelerden bir tanesi de müziklerdir. Bize göre video oyunları için müzikler çok önemlidir ve bu oyun ile de başarılı bestelerin karşımıza çıkacağını düşünüyoruz; bu oyunun arkasındaki besteci, oldukça deneyimli birisi olacak.

Açıklamalara göre bahsetmiş olduğumuz video oyununun bestecisi, daha önce Anthem, Call of Duty: Infinite Warfare ve Assassin’s Creed Origins oyunlarının müziklerini bestelemiş olan Sarah Schachner olacak. Yani, oyunun en azından müzik konusunda güvenilir ellerde olduğunu düşünebiliriz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir