Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Call of Duty: Modern Warfare, 469 TL olarak ön siparişe açıldı

Pahalı bir video oyunu, oyuncuları bekliyor.

Geçen gün resmi olarak duyurulan Call of Duty: Modern Warfare, duyurusu ile birlikte ön siparişe açıldı. Tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de ön siparişe açılan bu video oyununun fiyatı ise, kendisinden daha çok konuşuldu. Örnek vermek gerekirse, bu video oyununun PlayStation 4 sürümünün 469 TL olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Bu fiyat, oyunun standart sürümü için veriliyor.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, cüzdanları şimdiden sömürüyor

Dilerseniz öncelikle bu oyunun PlayStation 4 sürümünden bahsedelim. PlayStation Store üzerinde şu an bu oyunun 4 farklı sürümü satılıyor. İlk sürüm ise standart sürüm ve fiyatı 469 TL. Bu sürüme ön sipariş verenlere Call of Duty: Black Ops IIII için para birimi ve dinamik bir tema veriliyor. Ayrıca, bu sürümün kendisine ait hediyesi ise dijital sürüm ögesi olarak geçiyor. Bu ögenin ne olduğunu bilemiyoruz.

Bu oyunun bir de operatör sürümü bulunuyor. 569 TL olan operatör sürümü, bir önceki sürüm ile aynı ön sipariş hediyelerini içeriyor. Bu sürümün de kendisine has ekstra hediyeleri bulunuyor. Bu hediyeler de dijital sürüm ögesi ve operatör sürüm ögesi olarak geçiyor. Bu ögelerin ne olduğu yine bilinmiyor efendim.

Call of Duty: Modern Warfare için karşımıza çıkan en pahalı sürüm ise geliştirilmiş operatör sürümü olarak görünüyor. Bu sürümün de ön sipariş hediyeleri aynı ama paketin kendi hediyeleri; dijital sürüm ögesi, operatör sürüm ögesi ve 3000 adet Call of Duty Puanı olarak geçiyor. Bu sayede de bu video oyunun içerisinde mikro ödemelerin olacağını öğreniyoruz. Ayrıca bu paketin 669 TL olduğunu söyleyelim.

Bu sırada, PlayStation Store üzerinde bir de yükseltme ögesi satılıyor. Eğer bu video oyununun standart sürümünü satın alırsanız, ekstradan 200 TL ödeyerek kendi sürümünüzü geliştirilmiş operatör sürümüne yükseltebiliyorsunuz. Bu şekilde de daha iyi hediyelerin sahibi olabiliyorsunuz. Tabii birkaç dijital hediye için 200 TL verilir mi, o tamamen sizin kararınız efendim.

Xbox One ve PC platformlarını da unutmadık

Call of Duty: Modern Warfare, PC ve Xbox One için de ön siparişe açıldı. Bu tekliflerden de bahsedeceğiz ama şimdiden söyleyelim: Platformlar arasındaki ön sipariş hediyelerinde hiçbir fark bulunmuyor. Bu yüzden de sizlere fiyat bilgilerini vereceğiz.

Mesela, bu video oyununun Xbox One üzerinde standart sürümünün 472 TL, operatör sürümünün 572 TL, geliştirilmiş operatör sürümünün de 670 TL olduğunu söyleyebiliriz. Battle.net üzerinde ise bu oyunun sürüm fiyatları sırasıyla 59 Euro, 79 Euro, 99 Euro şeklinde görünüyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir