Eğer bir süredir Call of Duty oynamak için bir sebep bulamıyorsanız, Call of Duty: Black Ops III için geliştirilmiş yeni bir mod size yardımcı olabilir. Çünkü bu mod, Hyperdimension Neptunia serisinden JRPG karakterlerini alıyor, Call of Duty: Black Ops 3 içerisine ekliyor. Oyunun hem senaryo modu, hem de zombi modu bu sayede JRPG karakterleri ile doluyor, taşıyor.

Call of Duty: Black Ops 3

Bambaşka bir Call of Duty: Black Ops 3 deneyimi

2017 senesinde PC için çıkışını gerçekleştirmiş olan Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online oyunundan alınan modeller ile geliştirilen bu mod, ne yazık ki oyunculara sadece model değişikliği sunuyor. Yani, oyundaki seslendirmeler veya diğer şeyler değişmiyor. Sadece modeller değişiyor.

Compile Heart, Idea Factory, Tamsoft, Kuroyasviel, RandomTBush ve Loyalists isimli mod geliştiricileri tarafından PC oyuncularına sunulan bu mod için iki adet de video yayımlandı. Bu videoların bir tanesi, oyunun senaryo moduna ait. Diğer video ise zombi moduna ait. Senaryo videosunda oynanış görüntüleri görebilirken; zombi modundan yayımlanan videoda sadece sinematik anları görebiliyoruz. Aslında zombilerin modelleri ile JRPG karakterlerini değiştirmek lazımdı. Eminiz ki oyun o şekilde daha da eğlenceli gözükecektir.

Eğer bu modu sizler de kendi oyununuza kurmak isterseniz; ihtiyacınız olan tek şey Steam üzerinden satın alınmış bir Call of Duty: Black Ops III. Çünkü bahsettiğimiz oyun modu, Steam Atölyesi üzerinde bulunuyor ve sadece tek bir tık ile indirilip, kurulabiliyor.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster