Call of Duty: Black Ops IIII daha önceden ülkemizde satışa sunulmuştu. Bugün ise oyuna ait 5 adet yeni sürüm, PlayStation Store üzerinde satışa açıldı. Bizler de şimdi, sizlere bu oyun için satışa sunulmuş olan yeni sürümlerin Türkiye fiyatlarını sunacağız. Yalnız şimdiden söyleyelim, bu Call of Duty: Black Ops 4 sürümlerinin fiyatı 450 TL’ye kadar yükselebiliyor. Kendinizi hazırlayın yani.

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4, bu fiyatlara alınır mı?

Oyun için karşımıza çıkan ilk paketin adı Call of Duty: Black Ops IIII – Digital Deluxe olarak görünüyor. Bu sürümün fiyatı ülkemizde 350 TL ve içeriği de dolgun. Öyle ki oyunun bu sürümünü satın alanlara Call of Duty: Black Ops IIII oyunu, Black Ops Pass, 2.400 Call of Duty Puanı ve Digital Edition Bonus Ögeleri veriliyor. Eğer bu sürüme ön sipariş verirseniz ekstra olarak Özel Beta Erişimi ve PS4™ Dinamik Reveal Teması ögelerine de sahip olabiliyorsunuz.

Oyun için satışa sürülmüş olan bir başka sürüm ise Call of Duty: Black Ops IIII – Digital Deluxe Enhanced olarak görünüyor. Bu sürümün fiyatı tam tamına 450 TL ve kendisinin de içeriği bir hayli dolu. Öyle ki, bu sürümü satın alanlara Call of Duty: Black Ops 4 oyunu, Black Ops Pass, 8.500 Call of Duty Puanı ve Digital Edition Bonus Ögeleri veriliyor. Eğer bu sürüme ön sipariş verirseniz ekstra olarak Özel Beta Erişimi ve PS4™ Dinamik Reveal Teması ögelerine de sahip olabiliyorsunuz.

Oyun için satışta olan diğer paketler ise, aslında halihazırda satışta olan paketlerin yükseltmeleri olarak satılıyor. İlk yükseltme olan Call of Duty: Black Ops IIII – Digital Deluxe’a Yükseltme, 120 TL fiyat etiketine sahip. Call of Duty®: Black Ops 4 – Enhanced Edition Yükseltmesi ise 220 TL. Son olarak, bu yükseltmelerin en ucuzu da 100 TL fiyat etiketi ile Call of Duty®: Black Ops 4 – Deluxe’tan Enhanced’e Yükseltme.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster