Black Ops serisinin 10 yıllık geçmişini anlatmaya hazırlanan Call of Duty: Black Ops IIII, seriye ait olan bundan önceki tüm oyunlarda bulunan bir haritaya da ev sahipliği yapacak. Activision tarafından gelen açıklamalara göre Call of Duty: Black Ops 4 oyuna Nuketown haritası eklenecek. Fakat bu harita, oyunun çıkışından sonra oyuna eklenecek. Ayrıca haritanın ücretsiz olacağı da açıklandı. Bu açıklamalara göre Nuketown, Call of Duty: Black Ops IIII oyununa Kasım 2018 içerisinde gelecek.

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4, birçok eski haritaya ev sahipliği yapacak

Nuketown haricinde, yine aynı seriden çok sevilen haritaların bu oyunda olacağı da açıklandı. Bu haritalar ise Jungle, Slums, Summit ve Firing Range olacak. Bu haritaların oyuna ne zaman ekleneceği bilinmiyor ama yapılan açıklamalara bakacak olursak, saymış olduğumuz bu haritalar Call of Duty: Black Ops IIII için yeniden tasarlanacak ve daha iyi grafiklere sahip olacak.

Tüm bunların haricinde, oyun içerisinde bulunacak olan 4 adet orijinal harita da detaylandırıldı. Açıklamalara göre bu haritaların adı Frequency, Contraband, Seaside ve Payload. Açıklamaların devamına göre oyuncular, bu haritalardan bazılarını E3 2018 etkinlik alanında deneyimleyebilecek. Muhtemelen oyun için gerçekleştirilecek olan kapalı beta ve açık beta süreçlerinde de bu haritalardan bazıları oyunda bulunacaktır diye düşünüyoruz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster