PlayStation Store üzerinde her hafta bir video oyunu, Haftanın Fırsatı oluyor ve bu sayede, fırsat olan oyun çok uygun fiyatlara kavuşabiliyor. Geçtiğimiz gün PlayStation Store da güncellendi ve yeni Haftanın Fırsatı belli oldu. Bu fırsat, Call of Duty: Modern Warfare Remastered üzerinde. Şu an bu oyun mağazada sadece 57 TL fiyat etiketi ile satılmakta.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, hayranlarını bekliyor

41 GB boyuta sahip olan bu video oyunu, önümüzdeki 6 gün boyunca 57 TL fiyat etiketi ile satılacak ve alıcılarını bekleyecek. Bu arada söylemeden geçmeyelim, oyunun orijinal satış fiyatı da 164 TL olarak görünüyor. Yani, şu sıralar Call of Duty: WWII oyunundan zevk almıyorsanız, sadece 57 TL ödeyip, daha klasik bir deneyim yaşamak isteyebilirsiniz.

Video oyunu tarihinin en beğenilen oyunlarından biri geri dönüyor. Çünkü Call of Duty 4: Modern Warfare geri döndü, Oyun, yüksek çözünürlükte yenilendi ve artık çeşitli görsel iyileştirmelere sahip.

İçinde ll Ghillied Up, Mile High Club ve Crew Expendable gibi hayranların beğenisini kazanmış görevlerde Capt. Price, Gaz ve Soap ile dünyanın çeşitli yerlerinde geçen ikonik senaryoyu yeniden yaşayın.

Ardından Killstreak ögelerinin, tecrübe puanlarının, Prestige ve özelleştirilebilir, klasik çok oyunculu modların yer aldığı Call of Duty’de oyunla özleşen çevrim içi moddan ikonik çok oyunculu 10 haritada arkadaşlarınızla takım olun.