Eğer dilerseniz, şu an PlayStation Store üzerinden Call of Duty: WWII – Gold Edition oyununa 150 TL bedel ödeyerek sahip olabilirsiniz. Orijinal fiyatı 255 TL olan bu ürün, sınırlı bir süre ile 150 TL fiyat etiketine sahip olacak. Bahsetmiş olduğumuz bu kampanya, PlayStation Store üzerinde 15 Mayıs 2018 tarihine kadar aktif kalacak. Ayrıca, bu kampanyanın aynısı veya benzeri, başka herhangi bir platformda bulunmamakta. Steam ve Xbox Store gibi platformlar, oyunu orijinal fiyatı ile satmaya devam ediyor. Her şey güzel, tamam ama Call of Duty: WWII – Gold Edition paketinin içerisinde ne var? Hemen cevabını verelim!

Call of Duty: WWII - Gold Edition

Eğer Call of Duty: WWII – Gold Edition istiyorsanız, bu fırsat kaçmaz

Ürünün PlayStation Store sayfasına bakacak olursak, bu paketin içerisinde ana oyun, oyun için çıkmış olan ilk ek paket ve 1100 puan bulunuyor. İşin ilginç yanı da burada karşımıza çıkıyor. Bu paket tam bir Gold Edition değil ama Activision tarafından o şekilde gösteriyor. Çünkü oyunun orijinal paketinde Season Pass ögesi de bulunuyor ama anladığımız kadarıyla bu pakette, Season Pass bulunmuyor. Eğer bulunsaydı, oyun için çıkan ikinci ek paket de bu sürüme dahil edilirdi. Yine de ana oyun ve ilk ek paket için 150 TL uygun gibi görünüyor. Yanında bir de 1100 puan var. Özellikle FPS oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu kampanyayı değerlendirmek isteyebilirsiniz efendim.

Bizler bahsetmiş olduğumuz bu video oyununu ilk çıktığı gün oynamaya başladık ve yaklaşık 1 ay sonra oyun bizi sıktı. Yine de oyunun senaryo modu, zombi modu ve çoklu oyuncu modu bizlere eğlenceli geldi. Yine de sıkıldık çünkü bildiğiniz bir Call of Duty oyunu var karşınızda. Her sene, sürekli oynuyoruz. Daha farklı ne görebiliriz ki?

Etiketler: