Bedava sirke baldan tatlıdır diye bir söz var ve bu sözün doğruluğu hakkında büyük bir itirazınız yoksa hiç durmadan yaklaşın ekran başına. Bahsedeceğimiz bedava sirkeye ulaşmanız için gerekenler; bir adet PlayStation 4 cihazı, bir adet PlayStation Plus aboneliği ve bir adet internet hattı olarak sıralanabilir. Eğer yukarıda saydıklarımıza sahipseniz ve elektriğiniz de kesik değilse, beklememenizi öneriyoruz. Zira Call of Duty: Black Ops III oyunu şu sıralar, ücretsiz olarak PS Plus aboneleri için sunuluyor. Sizler sistemi açarak oyunu bedava edinmek üzere harekete geçerken, bizler de dileyenler için ücretsiz Call of Duty: Black Ops III haberimizin detaylarına geçelim.

PS Plus aboneleri için Call of Duty: Black Ops 3 bedava oldu

PS Plus aboneleri, ne duruyorsunuz?

İçeriğin detaylarına geçmeden önce hemen açıklayalım, Call of Duty: Black Ops III oyunu, hiç de öyle bedava sirke muamelesi yapılacak cinsten bir yapım değil. İçeriğinde tek kişilik senaryo modu, çoklu oyuncu modları ve oldukça başarılı bir zombi modunu barındıran oyunun değerini bilmek gerekiyor. Belki serinin gidişatından ötürü olumsuz tepkiler almış olabilir ama kesinlikle kötü bir oyun olmadığını belirtelim. Yani sırf bedava olduğu için bu oyunu alın diyemeyiz. Saydığımız üç oyun modunun da kendi halinde oldukça başarılı olduğunun altını çizelim.

Öte yandan sernin son oyunu olacak olan Call of Duty: Black Ops IIII için ön sipariş verecek olan oyuncuları da güzel bir sürpriz bekliyor olacak. Şimdiye kadar piyasaya sürülen Call of Duty Black Ops oyunlarının en çok sevilen çoklu oyuncu haritalarından 4 tanesi, erken sipariş veren oyuncular için erişilebilir olacak. Bu haritaların isimlerinin Jungle, Summit, Slums ve Firing Range olduğu bilgisini de ekleyelim. Konuyla ilgili videoyu haberimizin en alt kısmında bulabilirsiniz. Belirttiğimiz üzere, eğer PlayStation Plus sahibiyseniz, bu geçici fırsat için acele etmenizi öneriyoruz.