Kore’de video oyunu değerlendirme kuruluşu, Borderlands: Game of the Year Edition isimli bir video oyununu PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için göründü. Yapılan listelemeye göre Borderlands: Game of the Year Edition ile Borderlands: The Handsome Collection aynı olmayacak. Çünkü bahsettiğimiz video oyunu paketinin içerisinde Borderlands: The Pre-Sequel ve Borderlands 2 bulunacak.

Borderlands: Game of the Year Edition

Borderlands: Game of the Year Edition ufukta göründü

Bahsettiğimiz paket hakkında elimizde daha detay bulunmuyor ne yazık ki. Fakat sizlere muhtemel paket hakkında biraz standart bilgi verebiliriz. Mesela paket içerisinde bulunacağı söylenen Borderlands: The Pre-Sequel, 14 Ekim 2014 senesinde şimdiki nesil konsollar, eski nesil konsollar ve PC platformu için piyasaya sürülmüştü. Borderlands 2 ise 18 Ekim 2012 tarihinde yine aynı platformlar için piyasaya sürülmüştü.

Borderlands serisinin yapımcısı daha önce E3 2018 sırasında Borderlands 3 oyununun bulunmayacağını açıklamıştı. Ardından da oyunun ertelendiği söylentileri ortaya çıkmıştı. Tabii aynı yapımcı, bir de sürprizden bahsetmişti. Bakarsınız bu sürpriz, haberimizde bahsetmiş olduğumuz paket olacaktır. Tabii bunun ne kadar büyük bir sürpriz olduğu tartışılır. İnternet alemindeki yorumlara bakacak olursak, insanlar bu paketin 20 Dolar olmasını istiyor. Daha fazlasını ödeyeceklerini düşünmüyorlar.

Etiketler: