Şu sıralar Metro Exodus, S.T.A.L.K.E.R. 2 ve RAGE 2 konuşur olduk ama arkaplanda, oyuncular tarafından merakla beklenen başka bir FPS oyunu bulunuyor. Bu oyun ise geçtiğimiz senelerde resmi olarak duyurulmuş olan Borderlands 3. Tabii oyun duyuruları birkaç sene olduğu için oyuncular da bu oyunun E3 2018 etkinliğine katılacağını düşünüyor. Fakat internet alemindeki bazı basın mensuplarının yorumlarına bakacak olursak, bahsetmiş olduğumuz video oyunu E3 2018 sırasında gösterilmeyecek. Üzücü, değil mi?

Borderlands 3

Ne demek E3 2018 sırasında Borderlands 3 oyununu görmeyeceğiz?

Birçok farklı video oyunu temelli haber sitelerinden gelen bilgilere göre Borderlands 3 oyununun yapımcısı, kendileri ile iletişime geçti ve E3 2018 sırasında bu oyunun gösterilmeyeceğini belirtti fakat buna rağmen ekibin farklı oyunlar sunacağı söylendi. Tabii bu noktada söylenen her şeye güvenmemek lazım çünkü haberde adı geçen 3 internet sitesinden 2 tanesi, pek bilinmeyen, her insanın güvenmeyeceği tipte olan internet siteleri. Fakat o 1 tane internet sitesinin güvenilir olması işleri karıştırıyor işte.

Bu durum, Walmart Kanada tarafından sızdırılan video oyunları ile de ters düşmekte. Hatırlayacağınız üzere Walmart Kanada, E3 2018 sırasında gösterilecek birçok video oyununu sızdırmıştı ve bu oyunlar arasında haberimizde adı geçen video oyunu da bulunuyordu. Şimdi ise bir söylenti tadında böyle bir haberin gelmesi gerçekten ilginç oldu. Ekip, eğer E3 2018 sırasında bu oyunu göstermeyecekse PAX West 2018, Gamescom 2018, Paris Games Week 2018 ve PlayStation Experience 2018 bulunuyor yılın geri kalanında ama bu etkinlikler, E3 2018 kadar güçlü olur mu, bilemiyoruz.

Etiketler:

,