Geçtiğimiz günlerde ortaya bir liste çıkmıştı. Bu listede Xbox takımının E3 2018 sırasında göstereceği video oyunları görünüyordu. Bu video oyunları arasında da oyuncular tarafından çok büyük bir merakla beklenen Borderlands 3 bulunuyordu. Ayrıca sızdırılan bu listede, bahsettiğimiz video oyununun reklam haklarının Microsoft ekibinde olduğu belirtiliyordu. Bugün ise bu söylentilerin hepsi, direkt olarak oyunun geliştirici ekibi tarafından yalanlandı.

Borderlands 3

Borderlands 3, Microsoft veya Sony ekiplerinden bağımsız olabilir

Bahsetmiş olduğumuz video oyununun yapımcısı olan Randy Pitchford, Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada, “Bunu nereden biliyorsun? Gearbox Software, Microsoft ile böyle bir şey imzalamadı. Bu tip şeyler, ortada bir kanıt olmadan nasıl gerçekmiş gibi bahsediliyor?” dedi. Tabii ki Randy Pitchford bunları durduk durmadık yere söylemedi. Serinin severlerinden birisi, Twitter üzerinden Randy Pitchford’a bu anlaşma ile alakalı bir soru yöneltti. Randy Pitchford da burada cevabını verdi zaten.

Borderlands 3 oyununun ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor ama söylentilere bakacak olursak, bu video oyunu en geç 2019 senesinde PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch konsolları için piyasada olacak. Eğer daha önce ortaya çıkan söylentiler de gerçekse, ki bunlar oyunun yapımcısına göre gerçek değil, Borderlands 3 isimli video oyunu E3 2018 sırasında resmi olarak gösterilecek. Tabii bu noktada, oyunun yapımcısının söylentileri doğrulaması da oldukça saçma olurdu. Çünkü söylentiler doğrulansaydı, sürpriz bir duyurunun sürprizi tamamen kaçabilirdi. Kafamız yine karışık yani.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster