Ubisoft ekibinin E3 2017 sunumunda duyurulan; E3 2018 sunumunda ise basına detaylı bir şekilde gösterilen Beyond Good and Evil 2, anlaşılan oyuncuların karşısına da çıkışından önce çıkacak. Bu bilgi, oyunun yönetmeni tarafından Instagram üzerinden paylaşılan bir gönderi ile verildi. Bu gönderiye göre oyun için bir beta süreci düzenlenecek ve bu beta süreci, 2019 senesi bitmeden önce herhangi bir zamanda oyuncuların karşısına çıkacak. Yani bu beta süreci için bayağı bir beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Beyond Good and Evil 2

Beyond Good and Evil 2, 2019 senesine kadar bizi bekletebilir

Bahsettiğimiz bu video oyununu dediğimiz gibi en son E3 2018 sırasında görmüştük ve seçili basın mensupları da kapalı kapılar ardında 30 dakikalık bir oynanış videosu izlemişti. Eğer bahsedilen beta süreci; 2018 senesi içerisinde oyunculara sunulacaksa ki, biz böyle bir şey olacağını sanmıyoruz, gösterilmiş olan beta süreci geliştirilip, oyuncuların karşısına sunulabilir.

Eğer oyunun bu beta süreci 2019 senesine ve hatta söylendiği gibi o senenin sonuna doğru kalacaksa da, Beyond Good and Evil 2 oyununun 2020 ile 2021 yıllarında piyasaya sürüleceğini düşünebiliriz. Bu da demek olur ki, bu oyun PlayStation 4 ve Xbox One neslini kapatan video oyunlarından bir tanesi olabilir. Buna karşılık, bu oyunun yeni nesil için geleceğini de hiç sanmıyoruz. Yine de zamanın ne göstereceğini bilemeyiz.

Peki, sizler tüm bu beta haberleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bahsetmiş olduğumuz video oyununun beta süreci açık bir şekilde herkese sunulursa, bir şans verir misiniz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster