İlk olarak geçtiğimiz sene duyurulan Beyond Good and Evil 2, Ubisoft ekibinin E3 2018 sunumunu açan video oyunlarından bir tanesi oldu. Bu video oyunu için oldukça kaliteli ve epik diyebileceğimiz bir sinematik video yayımlandı. Bu sinematik videoda karakterlerimizi ve tabii ki düşmanlarımızı gördük. Sanıyoruz ki her video oyununda düşmanlarımızın bizden 10 kat veya 100 kat filan daha büyük olması gerekiyor.

Beyond Good and Evil 2

Beyond Good and Evil 2 bayağı epik görünüyor

Yayımlanan sinematik video ardından Beyond Good and Evil 2 oyununun geliştirici ekibinden iki isim aldı sahneyi. Bu iki isim zaten geçen sene de sahneye çıkıp oyunu duyurmuştu. Ekibin amacı ise oyunun geliştirilme aşaması hakkında oyuncuları bilgilendirmek idi. Yapılan açıklamalara bakacak olursak, oyunun geliştirilme süreci iyi gidiyor.

Yayımlanmış olan video ile birlikte serinin tanıdık isimleri de geri dönmüş oldu. Bu efsanevi karakterler, yapılan açıklamaya göre oyunda çok büyük bir rol oynayacak. Tabii yayımlanan sinematik video, Beyond Good and Evil 2 için yayımlanan tek görüntüler olarak kalmadı. Oyunun alfa öncesi sürecinden bir oynanış videosu da çok kısa bir şekilde gösterildi. Eğer dilerseniz bu iki videoyu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tabii yayımlanmış olan bu oynanış videosu çok fazla gösterilmedi. Çünkü yapılan açıklamalara göre bu oyunun oynanış görüntüleri, kapalı kapılar ardında gösterilecek. Yani bu oynanış anlarını sadece etkinlik alanındaki basın mensupları görecek. Muhtemelen bu basın mensupları, oyun için bir de ön inceleme yazıları yayımlayacaktır. Bu sayede oyun hakkında daha fazla bilginin sahibi olabiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=p_ptAsXDOak

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster