EA ve DICE ekipleri tarafından piyasaya sürülmeye hazırlanan Battlefield V, ülkemizde Playstore tarafından ön siparişe açıldı. 19 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan bu video oyunu, şu an bahsetmiş olduğumuz dijital platformda 288 TL fiyat etiketine sahip. Oyuna bu fiyatı ödeyip, ön sipariş verdiğinizde ise birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabiliyorsunuz. Daha da önemlisi, eğer tek seferde 288 TL ödemek istemezseniz, taksit imkanlarınız ve dahası da bulunuyor.

Playstore

Playstore, oyunculara hoş imkanlar sunuyor ön sipariş konusunda

Battlefield V oyununa eğer Playstore üzerinden ön sipariş vermek isterseniz ve dediğimiz gibi tek seferde 288 TL ödemek istemezseniz, Türk Telekom evde internet kullanıcılarına ayda 24 TL’ye 12 ay taksit imkanı sunuluyor. Battlefield V oyununun çevrim içi servis modeline tam bir şekilde geçtiğini göz önünde bulundurursak, oyun 2 yıl boyunca çok aktif bir şekilde desteklenecektir ve yılda 24 liraya böyle bir video oyununa sahip olmak, sizler için olumlu bir hareket olabilir. Oyun düzenli olarak destekleneceğini için, oyundan 1 yılda sıkılacağınızı hiç düşünmüyoruz.

Peki, oyuna ön sipariş verirseniz nerelere sahip olacaksınız? Hemen bu konudan da bahsedelim. Öncelikle bu ön sipariş ardından, oyun için gerçekleştirecek olan açık beta sürecine erkenden katılabileceksiniz. Açık beta sürecinden ana oyun çıkışını gerçekleştirdiği zaman ise oyun içi hediyeleriniz gelmeye başlayacak. İlk hediye Special Soldier Set olacak. Bu kıyafet seti ilginizi çekmezse, kendi setlerinizi rahatlıkla alabileceksiniz. Çünkü ön sipariş sayesinde Special Assignments ögesine de sahip olabileceksiniz. Special Assignments sayesinde oyun size özel görevler verecek ve görevlerin sonunda da ödüllendirileceksiniz.

Peki, bu görevleri yaparken hangi silahları kullanacaksınız? Tabii ki Battlefield V içerisindeki yeni silahları kullanmak ilgi çekici olabilir ama nostalji de yapmak isteyebilirsiniz. Çünkü ön sipariş sayesinde Battlefield 1 içerisindeki 5 adet silaha, Battlefield V içerisinde anında erişime sahip olacaksınız. Playstore sağ olsun, şimdi bu oyun taksit imkanı ile alabilmek mümkün.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster