Eğer aktif bir şekilde Battlefield 1 oynuyorsanız, size çok güzel bir haberimiz var: EA ve DICE, Battlefield 1: They Shall Not Pass isimli ek paketi tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Sadece PC ve Xbox One oyuncuları için geçerli olan bu kampanya, 2 hafta sürecek. 2 hafta boyunca bu ek paketi ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Sizler bu ürünü ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekledikten sonra, Battlefield 1: They Shall Not Pass tamamen sizlerin olacak. Yani bedavadan bir ek paket sahibi olacaksınız. Daha ne olsun?

Battlefield 1: They Shall Not Pass

Battlefield 1: They Shall Not Pass tamamen ücretsiz

Eğer bu ek pakete PC üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız, Origin hesabınıza giriş yapıp, ürünün sayfasına gitmeniz gerekiyor. Bu sayfaya girince ek paketi sepetinize atıp, ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. Aynı şey Xbox One oyuncuları için de geçerli. Xbox One oyuncuları Origin yerine Xbox Store sayfasına girecek sadece. Geri kalanı aynı. Peki, tüm bu oyuncular ek paketi ücretsiz alırken, PlayStation 4 oyuncularına ne olacak?

EA ve DICE tarafından yapılan açıklamalarda PlayStation 4 oyuncularından hiç bahsedilmedi. Zaten PlayStation Store üzerinde de şu an bu ek paket ücretli bir şekilde görünüyor. Yine de önümüzdeki saatlerde PlayStation 4 kullanıcılarına da bir güzellik yapılabilir ama bizler böyle bir şey olacağını pek sanmıyoruz. Çünkü EA, PC ve Xbox One platformlarında birçok sistem yönetiyor ve bu sayede o platformlara daha yakın. Bu noktada PlayStation 4 kullanıcıları düşünülmediyse, pek şaşırmayız. Yine de umutları yüksek tutmak lazım.

Etiketler: