Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V için Operation Underground haritası yarın geliyor

Battlefield serisinin sevilen haritalarından olan Operation Metro ile ruh ikizi olan Operation Underground haritası, oyuncuları mutlu edebilecek gibi görünüyor.

Battlefield V oyununa merakla beklenen yeni bir savaş alanı ekleniyor. Daha önce bu video oyununa Lofoten Islands, Provence, Marita, Mercury, Al Sundan gibi haritalar eklenmişti ama hiçbir harita, Battlefield serisinin klasik haritalarından olan Operation Metro haritasının yerini tutmuyordu. İşte şimdi EA ve DICE, bu boşluğu doldurmak için Operation Underground haritasını yarın Battlefield 5 oyununa ekliyor!

Battlefield 5

Battlefield 5 oyununa küçük bir harita daha geliyor

Battlefield 3 oyunundan herkesin tanıdığı Operation Metro haritasının ruh ikizi olan Operation Underground; açıklamalara bakacak olursak, seviye tasarımı konusunda gerçek bir tutkunun eseri. Eski haritanın tasarımcısının yönetiminde oluşturulan bu harita, Operation Metro haritasının sevilmiş olan yüksek tansiyonlu yakın menzilli çatışmasını koruyor.

Bunun haricinde; son derece fark edilebilir bir ortama yansıtan bu harita; karşılaşmayı çıkmaza sokabilecek dar geçitleri kaldırıyor. Öte yandan, yeni yandan saldırı yolları ve oynanış dinamikleri de bu haritadaki eğlenceyi ikiye katlıyor. Operation Underground, savaşın yıktığı bir Alman şehrinde geçiyor ve hem yer üstünde, hem de yer altında kontrol sağlamak için savaşmayı gerektiriyor.

Bahsetmiş olduğumuz bu harita en başta Conquest, Squad Conquest, Breakthrough ve Team Deathmatch isimli oyun modlarında oynanabiliyor olacak. Ayrıca kısa bir süre için Rush modu da bu haritada aktif olacak. Yalnız, Rush moduna verilen destek, birkaç hafta içerisinde kaldırılacak ve gelecekte, oyuncuların karşısına tekrar çıkabilecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x