Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V oyunundaki Al Sundan haritası nihayet tüm oyun modları için hazır

Battlefield V için 4.6 güncellemesi yayımlandı.

İnternet sitemizdeki içerikleri takip ediyorsanız geçtiğimiz haftalarda Battlefield V için Eylül 2019’un sonlarında yeni bir güncellemenin yayımlanacağından bahsettiğimizi görmüşsünüzdür. Bu güncellemeyle oyuna gelecek olan yeni sezonun temelleri atılacaktı. Belirttiğimiz gibi de oldu ve pek çok düzeltme ve yenilikle birlikte Battlefield 5 oyununun bulunduğu tüm platformlarda oyunun 4.6 güncellemesi yayımlandı. Bu güncellemeyle nelerin geldiğini merak ediyorsanız, gelin beraberce bir göz atalım.

Battlefield 5 Al Sundan haritası nihayet tüm oyun modları için hazır

Battlefield 5: Operation Underground için dosyalar artık oyunun içinde       

Eğer, haberimize konu olan oyunun sıkı takipçisiyseniz, oyunun Tiders of War sezonlarının durduğunu ve 2019 yılının Ekim ayının başlarında yeni sezonun başlayacağını biliyorsunuzdur. İşte bu yani sezon öncesinde gelen 4.6 güncellemesi, hem yeni sezona hazırlık hem de oyundaki mevcut hataların düzeltilmesi açısından içerikler barındırıyor. Bunlardan bir tanesi de haber yazımızın başlığında yer alan Al Sundan haritasının uygulama alanını genişletmesi oluyor.

Bundan böyle dileyenler El Sundan haritasını Conquest ve Breakthroug gibi geniş alan gerektiren oyun modlarında oynayabilecekler. Unutmadan, Ekim 2019 içerisinde sunulacağı belirtilen Operation Underground haritasının dosyaları da bahsettiğimiz 4.6 güncellemesiyle birlikte oyuna eklendi. Öte yandan oyundaki bazı yapılarda değişikliklere ve onarımlara gidildiğini söyleyebiliriz. Örneğin, oyundaki, sağlık, cephane, tamir istasyonlarının simgeleri, daha belirgin olacak şekilde yenilendi.

Tüm bunlarla birlikte yine Ekim 2019 içerisinde oyuna gelecek olan bazı silahların ve çeşitlik eşyaların bu Battlefield 5 için gelen 4.6 güncellemesinin içerisinde olduğunu belirtelim. Güncellemeyle birlikte oyundaki teknik noktalardaki aksaklıkların düzeltileceği onarımların yapıldığını söylemeden geçmeyelim. Dileyen oyuncular, bahsettiğimiz oyunu; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları vasıtasıyla oynayabilirler.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x