Battlefield V oyunu için 4.4 güncellemesi yayımlandı

Bu güncellemeyle birlikte oyuna, 2 yeni harita ve maksimum rütbe yükseltmesi geldi.

Her şeyde bir hayır vardır sözünü muhtemelen duymuşsunuzdur. Bu durumun biz oyuncular için olumlu anlamda işlediğini EA ve DICE taraflarına baktığımızda gördüğümüzü söylemek istiyoruz. Star Wars Battlefront II oyununda sonrasında alınan eleştiriler işe yaramış ve Battlefield V oyunundaki görsel unsurlar dışındaki tüm içerikler ücretsiz olarak sunulmasına karar verilmişti. Şimdi de ücretsiz olarak yayımlanan 4.4 güncellemesiyle, Battlefield 5 oyununa 2 yeni haritanın daha eklendiğini ve oyunda bir dizi değişikliklerin geldiğini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Battlefield 5

Battlefield 5, ücretsiz olarak genişlemeye devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde sizlerle Battlefield V oyunu için gelecek olan 4.4 güncellemesinin içeriklerini paylaşmıştık. Bu güncelleme sonrasında, bahsettiğimiz oyundaki maksimum rütbe sınırı 50’den 500’e çıkarılacağı ve oyuna 2 yeni çoklu oyunculu haritanın ekleneceğini bildirmiştik. Nihayetinde bu ve daha fazla yeniliği Battlefield 5 oyununa kazandıracak olan 4.4 güncellemesinin yayımlandığını söyleyebiliyoruz.

Yayımlanan güncellemenin, Battlefield V oyununun çıkışını gerçekleştirdiği tüm platformlarda; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için aynı anda yayımlandığını belirtelim. Bu güncelleme PC için 22 GB, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için ise 16 GB boyutuyla yayımlandı. Dileyen okurlarımız, eğer Battlefield V oyununa sahipse, 4.4 güncellemesini ücretsiz olarak kullandıkları platformlarına indirebilirler.

Bu arada, bahsettiğimiz güncellemeyle oyuna eklenen yeni haritalar ve gelecekteki gelişmelerle ilgili bir yayının yapıldığını da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu yayının tekrarını seyretmek istiyorsanız, haber yazımızın en üst kısmında bulunan videoya göz atabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan yayın sırasında, Battlefield V oyununa gelen 4.4 güncellemesindeki yeniliklere ve haritalara göz atabilirsiniz diyelim ve sözlerimizi burada sonlandıralım.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x