Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V için gelecek olan rekabetçi 5v5 modu iptal edildi

Ayrıca, bu yapıma gelecek olan 4.4 güncellemesi detaylandırıldı.

Eğer bir Battlefield V oyuncusuysanız, belki de siz de bu yapımda bir rekabetçi modun eksikliğini hissediyorsunuzdur. Bir süre önce 5v5 rekabetçi modunun oyuna ekleneceği duyurulmuştu. Şimdiyse, diğer alanlardaki eksikliklerin giderilmesi adına bu oyun modunun iptal edildiği açıklandı. İlerleyen dönemlerde yeniden rekabetçi moduna dair çalışmaların yürütülebileceği belirtiliyor. Öte yandan Battlefield 5 için gelecek olan 4.4 güncellemesiyle ilgili bilgiler paylaşıldı. Dilerseniz beraberce bu bilgilere göz atabiliriz.

Battlefield 5 için gelecek olan 5v5 rekabetçi modu iptal edildi

Battlefield 5 oyununun en yüksek rütbesi 500 oluyor

Geliştirici ekip tarafından yayımlanan yazıda, öncelikle Bölüm 4: Defying the Odds ile yaşanan bazı aksaklıklardan söz edildi. Bu kapsamdaki; isabet kutularında görülen senkron sorunları ve Commorose için bazı düzeltmelerin 4.4. güncellemesinde yer aldığı açıklandı. Ayrıca, oyundaki en rütbenin bundan böyle 50 ile sınırlı kalmayacağını da başlığımızda görmüşsünüzdür. Yeni güncellemeyle birlikte Battlefield V oyuncuları rütbe seviyelerini 500’e kadar yükseltebilecekler.

Bu arada oyuna eklenen ve pek çok sorunla karşılaşılan Al Sundan haritasına ait yeni bilgileri de sizlerle paylaşalım. Gelecek güncellemeyle birlikte bu haritanın grafik hatalarından arındırılmış bir halde, Squad Conquest ve Team Deathmatch oyun modlarından oynanabilir olacağının müjdesini verelim. Al Sundan haritasında bulunan grafik hatalarıyla ilgili çalışmalar devam ettiği için henüz bu haritayı Conquest modunda göremeyeceğiz.

Geçtiğimiz günlerde sizlere, Battlefield 5 oyununa eklenecek olan iki yeni haritadan bahsetmiştik. İnternet sitemizdeki içeriklerde detaylı bilgilerini paylaştığımız Provence ve Lofoten Islands isimlerindeki bu haritaların da 4.4. güncellemesiyle oyuna dahil edileceğini söyleyelim. Bahsettiğimiz haritalar ilk olarak Squad Conquest ve Team Deathmatch modlarında oynanabilir olacaklar. Geliştirici ekip, sonrasından bu haritalar için yeni oyun modlarının oynanabilir hale geleceğini ifade etti.

Öte yandan, geliştirici ekip tarafından Battlefield V oyununa Eylül 2019’da gelecek olan 4.6 güncellemesiyle ilgili bazı bilgiler de geldi. Bu yapıma gelecek olan 4.6 güncellemesiyle Operation Underground haritası oyuna eklenecek. Bu harita; Conquest, Team Deathmatch, Breakthrough ve Squad Conquest oyun modlarında oynanabilir olacak. Ayrıca, Operation Underground haritası, Tides of War kapsamında kısa bir süreliğine Rush modunda oynanabilecek.  

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir